Vartojimo kreditas – ar tai gali būti išeitis?

KreditaiPradėsiu nuo to, kad šiandien noriu Jums papasakoti kokie iš tiesų yra greitieji kreditai, kaip jie veikia, kokiems žmonėms jie gali padėti, kokiems – labai pakenkti. Pastūmėtas išgirstos nuomonės apie paskolas internetu, kad tai apgavystė, vagys, kurie nori pasipelnyti iš paprastų žmonių, tačiau taip nėra. Kreditų teikimo bendrovės, vieniems tai gali būti puiki finansinė pagalba, kitiems didžiulis finansinis krachas. Verta pažymėti, kad blogoji nuomonė apie kreditorių ,,apgavystes‘‘ yra susidariusi iš žmonių, kurie neapgalvotai, stačia galva, pasiskolina didžiule pinigų sumas, o vėliau turi labai didelių ne malonumų.

Taigi, kaip veikia vartojimo kreditas? Visų pirma, norint gauti paskolą internetu, Jums reikės turėti asmeninę banko sąskaitą, taip pat privalote būti Lietuvos Respublikos pilietis, turėti kompiuterį, internetą. Tuomet turite susirasti bendrovę, siūlančią Jums palankias sąlygas, pasirinkti paskolos tipą, jų yra trys: vartojamoji paskola, greitieji kreditai bei paskola, įkeičiant teisę į savo asmeninę transporto priemonę. Pastaroji yra mažiausiai populiari, tačiau sparčiai kylanti į viršų, kreditų rinkoje. Vartojamoji paskola gali būti grąžinta per Jūsų pasirinktą laikotarpį, lygiomis dalimis kiekvieną mėnesį, grąžinimo laikotarpis gali būti net iki 3 metų. Greitoji paskola su uzstatu dažniausiai būna suteikiama 30 dienų, ir po jų reikia grąžinti visą pasiskolintą sumą. Teikiant paraišką, Jums reikės sumokėti 0,01 euro centą iš savo el. bankininkystės į kreditų teikimo bendrovę, taip Jūs patvirtinsite savo asmens tapatybę, sumokėsite registracijos mokestį. Kreditorius gavęs Jūsų paraišką, ją svarsto, įvertina tai, ar Jūs atitinkate keliamus kredito davėjo reikalavimus.

Vartojimo kreditas, neapgalvojus, nepaskaičiavus savo galimybių gali kainuoti žymiai daugiau, nei Jūs galėjote įsivaizduoti. Grįžtant prie vėlavimo palūkanų, jeigu nesugebate įmokėti ir kredito pratęsimo, per kurį laiką, kreditorius vienašališkai nutraukia kreditavimo sutartį, o skolos išieškojimą perduoda kitai įmonei, tuomet teks dengti ir išieškojimo išlaidas, o Jūsų asmeniniai duomenys bus įtraukti į nemokių klientų sąrašą, kuriame Jūsų duomenys išliks 10 metų, o tai apsunkins Jūsų finansinę ateitį – bus labai sunku gauti paskolą būstui, ar pasiskolinti pinigų iš kitų kreditų teikimo bendrovių.

Argumentuotai galiu teigti, kad vartojimo kreditas yra puiki galimybė išspręsti savo finansines bėdas, ar tiesiog panaikinti vartojamųjų pinigų stygių, kadangi tai itin paprastas, patogus, greitas būdas pasiskolinti pinigų, tačiau nepamirškite, skola yra skola, o ją reikia grąžinti. Taigi jeigu teisingai įvertinote savo finansines galimybes, greitieji kreditai gali būti puikus pagalbininkas, o priešingu atveju, skolinantis stačia galva, paskolos internetu gali Jus įmesti i dar didesnę finansinę duobę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>