Tvin Pykso miško kaina

Prieš porą dešimtmečių Deivido Lynčo ir Frosto pastatytas kultinis televizijos serialas „Twin Peaks“ turėjo pasisekimą ne tik praeityje, bet ir dabar, vėl atgimstant tam tikroms madoms. Tame filme miško kaina pavaizduojama kitaip nei įprastai: miškas čia stulbinančiai gražus, tačiau kartu ir pavojingas. Būtent miške, o ne kažkur kitur nutinka patys keisčiausi dalykai, paranormalūs reiškiniai, o ir žmonių gyvybės netikėtai pasibaigia.

Miškas žavi

MiškasVos tik įvažiavęs į Tvin Pykso miestelį, FTB agentas Kuperis iškart atkreipia dėmesį į tai, kad miestelyje yra tiesiog nuostabūs miškai. Galima sakyti, jis prieš tai gražesnių net nematė. Agentas turi kažkokį prietaisą, į kurį įrašinėja garsą, nors vaizduojasi, kad kalba su realiu žmogumi, vardu Diana. Jis pažymi, kad čia nuostabūs miškai. Na o vos atvykęs į policijos nuovadą, pasiteirauja, kokia čia miško kaina ir kas čia per medžiai auga. Tuo metu kitoje miestelio pusėje miškas kelia dar didesnes audras iš Norvegijos atvykusiems potencialiems lentpjūvės pirkėjams. Beno Horno viešbutyje jie linksminasi ir jau beveik rašosi ant kontrakto dėl lentpjūvės pardavimo. Miškas ir mediena čia labai vertingi bei patraukiantys kone kiekvieno dėmesį. Ar tai jau visos intrigos, kurias mums ruošia Tvin Pyksas? Pasirodo, ne. Veikėjai geba įvertinti ne tik miško, bet ir kavos, maisto, oro ir kitų kasdienių gyvenimo sąlygų puikumą.

Miškas gąsdina

Tačiau nereikia pamiršti, dėl ko apskritai agentas Kuperis čia atvyko. Juk jį atvijo baisi žmogžudystė, nutikusi miškingose Tvin Pykso apylinkėse. Nužudyta abiturientė Lora Palmer, o jos žmogžudystę gaubia paslaptys. Neaiškiomis aplinkybėmis dingsta ir atsiranda dar viena mergina – Ronetė. Manoma, kad jos mirtimi rūpinosi tas pats žudikas.

Vėliau Kuperis mato visokias vizijas, girdi neegzistuojančius garsus ir kitaip įsitraukia į tikėjimą, kad miškuose slepiasi kažkoks blogis. Apie tai jam ne kartą praneša ir įvairūs milžinai, nykštukai, netgi paprasti miestelio gyventojai. Gyvenimas Tvin Pykse geras tuo, kad čia viskas tarsi atskirta nuo civilizacijos. Visi vieni kitus pažįsta, gyvena nuostabioje gamtos apsuptyje, mėgaujasi ta bendruomeniška miestelio dvasia. Bet, kai čia slepiasi ir tiek daug blogų dalykų, negali sakyti, kad Tvin Pyksas tikrai toks patrauklus. Juk būtent miškuose slypi kažkokia nepaaiškinama jėga, dėl kurios gali mirti žmonės, gali būti užmintos ir neįmintos tikrai didelės mįslės. Miškai čia yra esminė vieta, kurioje dedasi nepaprasti dalykai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>