Sugedo greičių dėžė

Kai pirkome tokią naują mašiną, kažkaip slapta džiaugėmės, kad štai pagaliau pas mus bus automobilis, kuris visiškai sveikas, be jokių problemų, kad visos autodalys turbūt dar yra geros, nesudilę. Nes tai, galima sakyti, jau nebe tas senas grabas, kokį anksčiau turėdavome. Tačiau paskui paaiškėjo, kad šitas pirkimas kaip tik ir buvo lemtingas. Mes nusipirkome, ir būtent tada viskas sugedo. Ir ką reikėjo daryti, ir ką reikėjo galvoti? Turbūt tik tiek, kad anksčiau ar vėliau visiems kažkas panašaus matyt atsitinka. Ir net ir naujos mašinos gali sugesti. Kokios autodalys sugedo čia? Panašu, kad kažkas labai negerai yra su greičių dėže.

Iš pradžių viskas buvo gerai

AutodalysTaigi, iš pradžių viskas tikrai buvo puiku. Mašina riedėjo nesispardydama ir nesipriešindama. Mes visi gražiai važiavome ir viskas buvo gerai. Dar su pardavėjais parvažiavome pirmuosius kilometrus. Visgi, perkant už tokią kainą tikrai norisi, kad ir kokybė būtų gera. Padarėme kelis nemažus ratus aplink Vilnių, netgi nuvažiavome iki Kernavės, kur tikrai jau matėsi, kad nuvažiavome daug kilometrų. Sakyčiau, pakankamai, kad galėčiau pamatyti, kas mašinai negerai. Pardavėjas pasakė, kad kažkada pavasarį yra sunkiau atmušę bėgiai, tačiau paskui to dalyko daugiau nė karto nebuvo. Aš taip pat nepajaučiau, kad kas nors būtų buvę negerai. Riedėjome smagiai, buvo tikrai puikus pasivažinėjimas. Tad pasirašėme dokumentus.

Ėmė reikštis simptomai

Ir vos aš pervedžiau pinigus, iškart pradėjo kažkas negerai darytis. Važiuojant ir staigiai perjunginėjant greičių dėžę darėsi aišku, kad kažkas kažkur ten stringa, būna ne visai taip, kaip reikėtų, kad būtų. Taigi, šie simptomai kėlė nerimą ir liūdesį. Štai taip, vos prasidedant tokiam naujam mašinos turėjimui, teks keliauti į servisą ir aiškintis, kuriosautodalys stringa. Dar pradžioje galvojau, kad gal taip tik atrodo, kad gal dar praeis, kad man reikia ramiai į viską pažiūrėti, pagalvoti, kaip tai pakeisti, ir paskui viskas bus gerai. Bet kur tau… Galiausiai visi tie simptomai pasidarė tiesiog siaubingi. Mašina ėmė riaumoti, atrodė, jau niekada su ja nebus viskas tvarkoje. Taigi, nuvažiavus servise paaiškėjo, kad problema yra tikrai su greičių dėžės tam tikra dalimi. Gerai, kad tai yra nauja mašina, tai tokiai irautodalys dar yra perkamos lengviau negu seniems laužams, kuriuos jau sutaisyti būna išvis labai sunku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>