Standartiniai butai Naujamiestyje

Butas VilniujeAr matėte, kokius butus siūlo http://naujamiescioaleja.lt/ ? Jeigu jau mąstote, kad reikėtų sukti lizdelį Vilniuje, jums turėtų būtų įdomu nauji butai Vilniuje. Tuomet galbūt pažvelgiate ir į senesnius, ir į naujesnius butus, ir galiausiai nusprendžiate, kad labiau apsimoka kraustytis į naują. Naujamiesčio alėjos projektai atrodo labai viliojantys, kadangi šis rajonas neabejotinai yra vienas paklausiausių pastaruoju metu, juk jis įsikūręs tikroje Vilniaus širdyje. Ir kokios gi fantazijos bei idėjos kyla, kai matote tuos butų pasiūlymus?

Idėja – 1 kambario butas

Toks butas idealiai tinka vienam žmogui, galbūt gyvenančiam su šunimi. O gal porelei, kuri mažai būna namie, arba bent jau vienas iš poros būna dažnai išvykęs, o taip pat kuri neplanuoja šeimos pagausėjimo. Tai netgi gali būti ir du pagyvenę, savo vaikus jau užauginę žmonės, pasiryžę likusį gyvenimą nugyventi centre. Taigi, toks 1 kambario butas gali įgyvendinti pačius didžiausius troškimus gyventi centrinėje miesto dalyje ir nedingti iš gyvenimo, neišsitremtikažkur į tolybes.

Idėja – 2 kambarių butas

Jeigu tai yra sėslesnė pora, iš kurios gal kažkas net dirba namuose, o gal tai 1 vaiką turinti šeima – tada geras pasirinkimas yra 2 kambarių butas. Jeigu norite pataupyti. Tai būtų tarsi ekonomiškas variantas, turint mažesnį biudžetą. Tad kodėl gi taip neapsigyvenus? Paprastai pagal pageidavimus svetainė gali būti jungiama su virtuve. Tokiu atveju, geriau gyventi ten dviese, nes vaikas neturėtų kambario. Tačiau jeigu svetainė būtų atskirai nuo virtuvės, tai vietoje svetainės būtų galima turėti kokį tik norite kambarį.

Idėja – 3 kambarių butas

Verta pagalvoti ir apie variantą, kai turimas 3 kambarių butas. Tai jau tikrai patogus būdas gyventi nedidelei šeimai. Gali būti įrengtas tėvų kambarys, viena svetainė arba darbo kambarys, ir vienas kambarys vaikui ar keliems vaikams. Ir kas gali būti smagiau negu taip gyventi? Juk Naujamiestyje yra dabar daug jaunų šeimų ir jaunų vaikų. Tad ir ten augančios atžalos tikrai susiras draugų, puikiai pritaps bei šį rajoną visada prisimins kaip mielą, malonų ir gražų.

Idėja – 4 kambarių butas

Aišku, kuo didesnis naujas butas Vilniuje, tuo daugiau galimybių atsiveria. Visgi nauji butai turi ir savo kainą, tad nors didesnei šeimai 4 ar 5 kambarių butai ir būtų geriausi pasirinkimai, visgi ne kiekvienas galės leisti mokėti tokią kainą bei išlaikymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>