Slidinėjimas Prancūzijoje

Slidinėjimas daugeliui yra puikus būdas praleisti atostogas. Šiuo metu pasiūlymų tikrai netrūksta, todėl pasirinkti tinkamą atostogų kryptį bus paprasta. Labai populiarus slidinėjimas Prancūzijoje. Čia suskaičiuojama daugiau kaip trys šimtai slidinėjimo centrų.

Prancūzijos slidinėjimo kurortaiSlidinėti Prancūzijos Alpėse ir Pirėnų kalnuose labai populiaru. Tiesa, kainos čia nėra iš mažiausių, tačiau tai vieta, kuri tinkama tiems, kurie ieško aukštos kokybės paslaugų ir puikių pramogų. Prie trūkumų daugelis linkę priskirti ir susisiekimą. Slidinėjimo sezono metu veikia tik tie oro uostai, kurie yra netoliese nuo Alpių. Taip pat tuo metu susiduriama su kita problema – didžiuliais kamščiais, nes slidinėtojų sulaukiama labai daug. Kitas trūkumas, kurį neretai įvardina išrankesni atostogautojai – aplinka. Čia įsikūrę slidinėjimo kurortai labiau primena miestus, o ne jaukius slidinėjimo miestelius. Tad, jei ieškote jaukaus miestelio, kuriame slidinėsite – reikia rinktis atidžiai vietą, kurioje praleisite savo atostogas.

Labiausiai dėmesio vertas slidinėjimo regionas – Trys slėniai. Jis vadinamas Les 3 Vallees. Šis regionas apima 8 kalnų kurortus. Slidinėjimo trasų čia yra išties daug. Suskaičiuojama per 300 slidinėjimo trasų. Verta paminėti ir tai, kad bendras trasų ilgis siekia 600 kilometrų. Tai išties daug. Slidininkams neteks vargintis, nes visos šios trasos sujungtos tarpusavyje ir čia esančiais keltuvais galima greitai ir paprastai patekti ten, kur norima.

Prancūzija garsėja puikiais kurortais skirtais žiemos pramogoms. Ypatingai daug dėmesio sulaukia slidinėjimas prabangiame Courchevel kurorte. Jis laikomas vienu iš geriausių slidinėjimo kurortų Europos žemyne. Tiesa, taupantys gali rasti ir paprastus pigesnius apartamentus ar viešbučius, kuriuose galima apsistoti nemokant didžiulių sumų pinigų. Norite pailsėti jaukiame slidinėjimo kurorte? Tuomet galbūt jums tiks Meribel? Tai slidinėjimo kurortas, kuris yra įkurtas jaukiame kalnų miestelyje esančiame 1400–1800 metrų aukštyje. Čia randama daugiau kaip septynios dešimtys slidinėjimui skirtų trasų. Verta paminėti ir tai, kad Meribel kurortas laikomas Trijų slėnių regiono širdimi. Be to, jis patenka į tarp geriausių pasaulio kalnų slidinėjimui skirtų kurortų sąrašą. Ieškantys pigesnių kainų renkasi slidinėjimą Brides Les Bains kurorte, kuriame kainos yra mažesnės.

Nesvarbu kurį kurortą pasirinksite savo atostogoms, nes Prancūzijoje jų yra ne tik, kad daug, bet ir labai gerų. Kiekvienas ras tinkamą vietą slidinėjimui, tereikia pasidomėti, kuri vieta jums labiausiai tiks. Žiemos pramogos šioje šalyje labai populiarios, todėl tikrai rasite tinkamą kurortą, kuriame puikiai praleisite laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>