Skardos gaminiai stogui

Kokybiškas skardos lankstymas įmanomas tik turint visas tam reikalingas priemones. Jeigu jų nėra, tuomet lankstyti skardą tik su plaktuku ir paprastomis žirklėmis nepavyks – visur ir visada reikia siekti profesionalumo. Tačiau profesionalūs skardos lankstytojai gali pasidžiaugti, kad jie dirba darbą su tikra materialia medžiaga, kitaip negu daug žmonių, kurie šiais laikais darbuojasi skaitmeninėje erdvėje ir nieko apčiuopiamo nemato.

Nuo ko priklauso skardos stogo kaina

Darbai su skardaNorintiems dengti skarda stogą, visada rūpi ir kiek kainuos medžiagos, ir kiek kainuos skardos lankstymas. Paprastai profesionalūs skardininkai gali patikinti, kad viskas labai priklauso nuo to, koks yra stogas, kaip su juo dirbama, kokių medžiagų klientas nori nusipirkti pats, o ką prašys išlankstyti. „Jeigu stogas dvišlaitis, nestatus, ant jo nėra daug papildomų komponentų, tai pakloti visas dangas ant jo ilgai neužtruks. Bet jeigu stogas yra status, turi daug šlaitų, visokių bokštelių kaip pilies, daug stoglangių, o ir palėpė yra įrengta, tuomet labai daug darbų tampa sudėtingi, ir darbas iškart eina lėčiau. Tada ir kaina skardinimo didesnė. Kita vertus, jeigu žmogus nori, kad iš jo skardos dar būtų išlankstomi papildomi gaminiai, tai sudaro ir papildomą kainą“, – sako skardininkas Vaidas.

Lietaus nuvedimo sistemos

Kokie tie skardos gaminiai, kuriems reikalingas skardos lankstymas? Ant kiekvieno stogo galima pamatyti įprastas lietaus nuvedimo sistemas – latakus, lietvamzdžius ir pan. Tai yra įprasti gaminiai ir jie gali būti įvairiai pasirinkti. Vieni nori pačių paprasčiausių skardinių lietvamzdžių. Tačiau svarbu, kad jis būtų kokybiškas, nes jeigu jis kimšis, pro jį bėgs, vėliau dėl to nukentės ir kiti stogo, ar netgi viso namo komponentai. Taip pat daug kas renkasi ir pagal tą pačią spalvą išlankstytus latakus, lietvamzdžius. Kad atrodytų taip pat kaip stogas, tada lankstoma iš tos pačios skardos. Kartais ant lietvamzdžių būna ir specialūs sijonėliai apačioje.

Kaminėliai, vėtrungės, palangės ir kt.

Kiti dažni skardos gaminiai, lankstomi darant stogą – kaminai. Vieno individualiai padaryto kamino vertė paprastai siekia apie 150 – 200 eurų. Taip pat yra lankstomos vėtrungės, stogo kraigas. Dar daug kas nori ir palangių, išlankstytų iš tų pačių skardų, kaip ir buvo išlankstyti visi kiti gaminiai, visa kita. Tad skardininkai darbo tikrai turi, vieni nori tik dirbti su dideliais objektais, kitiems patinka ir gaminti skardos gaminius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>