Šaldymo vitrinos – neatsiejama parduotuvių dalis

Šaldymo vitrinosUAB „Index“ – šaldymo įranga ir su ja susijusiais projektais dirbanti įmonė. Turėdama ilgametę darbo patirtį, įmonė yra užsitikrinusi klientų pasitikėjimą, o paslaugas siūlo visiems prieinama kaina. Kompanija mielai konsultuoja ir pataria visais šaldymo įrangos klausimais, o parduotuvėms, įmonėms, restoranams siūlo prekybinę šaldymo ir restoranų įrangą. Ji pasižymi funkcionalumu, modernumu, išskirtiniu dizainu, efektyvumu, ir, žinoma, gera kokybe. Vienas iš siūlomų įmonės produktų – šaldymo vitrinos. Jas galite išvysti kiekviename maistu prekiaujančiame prekybos centre. Išsiversti be šių įrenginių parduotuvėms būtų ganėtinai sunku, jog būtent čia laikome šaldomus maisto produktus kaip pienas, sūreliai, mėsos gaminiai, ledai ir pan. Vitrinos gali skirtis įvairiais parametrais ir savo dizainu. Modernios šaldymo vitrinos gali tapti puikia parduotuvės dizaino dalimi. Reikiama temperatūra vitrinoje yra palaikoma šalto oro cirkuliacijos pagalba. O naudojant ventiliatorius, šaltis yra paskirstomas tolygiau. Skirtingiems gaminiams yra naudojamos skirtingo galingumo vitrinos. Maisto produktai, kurių nereikėtų užšaldyti, kaip mėsos, sūris ir pan. yra laikomi nuo nulio iki +4 laipsnių temperatūroje. Kombinuotose vitrinose temperatūra siekia nuo minus šešių iki plius šešių laipsnių Celsijaus. Tortai, pyragėliai laikomi tokiose vitrinose, kurių temperatūra siekia nuo plius trijų iki plius dešimties laipsnių.

Planuodami įsigyti šaldymo vitriną, apgalvokite, kiek lentynų, stalčių jums reikės. Taip pat atkreipkite dėmesį į vitrinos aukštį, plotį, ilgį, formą, spalvą bei būdus, kaip ateityje reikės valyti ir prižiūrėti įrenginį. Taip pat vitrinos gali būti autonominės arba jungiamos nuo specialios sistemos. Pastarosiose šaldymo agregatas yra už prekybos salės teritorijos, o autonominėse prijungiamas prie centrinės šalčio tiekimo sistemos.

Daugiau informacijos – indexkryptis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>