Pasirengimas stovyklai

Turizmas ir jo organizavimasYra skirtinga įranga turizmui, gerai tinkanti tiems žmonėms, kurie pirmą kartą vyksta kažkur stovyklauti, ir visai kitokia stovyklaviečių įranga žmonėms, kurie važiuoja patogiai pailsėti į festivalį. Kurio tipo stovyklautojas esate jūs, galite suprasti pagal savo kelionės tikslą. Ko ten važiuojate, ir ką tikitės rasti? Šiandien kviečiame susipažinti su pagrindiniais turistų ir festivalių lankytojų turistiniais reikmenimis.

Festivaliui

Jeigu keliaujate į festivalį, tikriausiai galite leisti sau pasiimti daugiau patogumo priemonių. Juk jūsų įranga turizmui bus nešama tik ne daugiau kaip kilometrą – nuo mašinos iki stovyklavietės. Vadinasi, esant poreikiui, galite nešti ir labai sunkiai arba nešti per kelis kartus. Tai komfortabilus stovyklavimas, kada su savimi galite pasiimti labai daug gerų ir tinkamų dalykų. Galite pasiimti kartu su savimi ir reikiamus daiktus, ir patogią didelę palapinę, ir čiužinį, ir gerą patalynę. Kartu galite į automobilio bagažinę prisidėti maisto. Jeigu norite atrodyti kaip tikri stovyklautojai, tuomet galbūt sieksite turėti ir profesionalią turistų įrangą. Tačiau važiuojant į festivalį galima pritaikyti ir pasiimti daug paprastų daiktų, kuriuos tiesiog naudojate kasdien buityje, jie irgi gerai tiks, jeigu atliks savo funkciją. Tik saugokite viską nuo lietaus, nes jeigu sušlaps jūsų palapinės vidus, tai neturėsite kur miegoti.

Stovyklai

Jeigu jums rūpi stovyklaviečių įranga, ir planuojate keliauti po Europą ar pasaulį tik su savo nedidele manta ant pečių, tuomet neabejotinai turėtumėte telktis, visų pirma, į kompaktiškumą. Galbūt pamatysite, kad stovyklavimas yra žavus dalykas, kai turi kuo mažiau daiktų, tačiau vis tiek gali išgyventi bet kokioje aplinkoje. Taip be abejo ir bus, taigi, stovyklauti tegul būna smagu ir jums, ir jūsų draugams. Jums turėtų patikti tokia įranga turizmui, kuri neužima daugvietos. Pavyzdžiui, pati mažiausia, tačiau vis tiek labai sandari palapinė. Arba koks nors labai šiltas ir į minimalią vietą susispaudžiantis miegmaišis. Įrankių ir maisto virimo puodų reikėtų pasiimti kuo mažiau. Vėlgi reikėtų orientuotis į tokius daiktus, kurie arba gali minimalizuotis, arba iš tiesų yra jau iš karto labai maži. Tada sutaupysite vietos.

Jeigu stovyklaujate, pasistenkite nešiukšlinti. Nesvarbu, ar keliaujate autostopu per pasaulį, ar važiuojate su savo patogiu kemperiu. Visada rūšiuokite šiukšles ir atliekas, o išvykdami iš stovyklavietės gražiai užgesinkite laužą, užtikrinkite, kad nepaliekate jokių šiukšlių. Vėliau surūšiuotas šiukšles galite išmesti tam skirtuose konteineriuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>