Modernūs senoviniai namai

Kas yra modernios idėjos miegamojo baldams? Ar tai į baldus nebepanašūs baldai ir kosmosą primenančios dekoracijos? Visai ne. Šiais laikais madinga ir modernu tai, kas sena, senoviška ir pateikta naujoviškai. Todėl geriausi dizaineriai taip pat ir siūlo modernius virtuvės baldus, kurie atsigręžia į praeitį. Norite sukurti tokį namų stilių, kuris moderniais būdais atgaivintų praeities interjerus? Atskirai virtuvė, vonia, miegamasis – kiekviena erdvė turės savo specifinių interjero detalių ir būdų tas vietas pagražinti, tačiau jūs galite laikytis ir keleto bendrinių principų, kurie sukurs modernų senovinį interjerą.

Užpildykite interjerą pastelinėmis spalvomis.

Baldai miegamajam kambariuiJeigu planuosite daryti bent šiokį tokį remontą, dekoro pradžia bus spalvų parinkimas. Norėdami sukurti senovinį – modernų interjerą, dažykite ar tapetuokite, kitaip užpildykite sienas, grindis, lubas šviesiomis, pastelinėmis spalvomis. Kreminė, dramblio kaulo, šviesi pastelinė, šalavijų, melsva, švelniai vyšninė – tai spalvos, kurios leis lengvai sukurti reikiamą atmosferą. Taip pat pieniškos kakavos ir kitos spalvos. Jokiu būdu netapetuokite ir nedažykite nieko šabloniniais raštais. Jeigu pasirinksite tokius raštus kaip zebro, leopardo, tigro šablonus, viską sugadinsite, nes tai jau bus kito laikmečio interjeras. Taip pat ruošdami kambarius, jų sienas, baldus, grindis, sukurkite „sendinimo“ efektą. Jis sukuriamas, pavyzdžiui, pašveičiant baldų paviršius arba sienas ką tik nudažytas. Tada šiek tiek išlenda medžio tekstūra. Žinokite, kaip tai darome. Apdraskyti tapetai atrodys negražiai, o švelniai pašveista medienos spalva atrodys stilingai ir tiks tokiam interjerui.

Maišykite materijas

Modernaus šiuolaikinio sendinimo paslaptis – gražiai sumaišyti skirtingi paviršiai ir materijos. Pavyzdžiui, galite maišyti šiuolaikinius metalinius šviestuvus kartu su senoviniu marmuru ar pašveistu medžiu. Rinkitės baldus, kurie atitiktų tokias tendencijas ir arba spinduliuotų senove, arba būtų visiškai šiuolaikiški. Tačiau, kad maišymas neatrodytų šlykštus, jums reikia įvesti savą ritmą. Tam tikrų grupių neturite maišyti, taip atsiras tvarka. Pavyzdžiui, baldai neturėtų būti visi skirtingi. Galima imti visą vientisą minkštų baldų komplektą arba vienodus baldus virtuvei. Nebus gražu, jeigu kiekviena kėdė bus iš skirtingo komplekto, maišykite viską saikingai ir protingai.

Kitos smulkmenos

Jeigu trūksta fantazijos, kaip sukurti tokį interjerą, idėjų semkitės internete arba baldų salonuose. Juose visada galima pamatyti katalogų ir juose rasti patinkančių minčių. Kadangi šiais laikais toks senovinis modernus stilius yra madingas, tikrai rasite būtent jo pavyzdžių. Dar vienas patarimas – jeigu įmanoma išsaugoti kažką autentiško, taip ir darykite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>