Lauko baldai jūsų vasaros namams

Jeigu pagaliau nutarėte įrengti svajonių vasarnamį ar sodo namelį už miesto, tuomet jums pravers lauko baldai iš https://www.b-a.eu/c2008/Lauko-baldai. Čia rasite visko, kuo apstačius lauko terasą, mansardą ar tiesiog patį sodą, galėsite jausti stiliaus ir komforto dermę. Štai keletas dalykų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, renkantis sau geriausius lauko baldus.

Lauko baldų komplektas UNICO

Baldai laukuiŠis puikus lauko baldų kompletas tiks prabangiam ir stilingam poilsiui. Apžiūrėję šiuos baldus pastebėsite, kad panašūs dažnai būna naudojami įvairiose kavinėse, ne tik lauke, tačiau ir viduje. Visgi, elektroninėje parduotuvėje šie baldai yra priskiriami būtent lauko baldų kategorijai dėl to, kad jie stovėdami lauke nepraranda savo puikių savybių. Taigi, šie lauko baldai tiks ne tik asmeninėms pramogoms lauke, bet ir puikiam laiko praleidimui tada, kai ilsitės kavinėje. Jeigu įrenginėjate savo lauko kavinės erdvę, tikrai tiks šis baldų komplektas. Jis pasižymi puikiu pintu paviršiumi ir visa pagrindine baldų komplekto medžiaga. Ant kėdžių – sofos dedamos minkštos pagalvėlės, suteikiančios maksimalų komfortą sėdinčiam žmogui. Per vidurį matome nedidelį staliuką, unikalaus dizaino. Jo pagrindas taip pat pintas, o viršus stiklinis, taigi, perregimas. Komplektą sudaro 2 foteliai, 1 sofa ir 1 stalas. Ir žinoma pagalvėlių rinkinys ant baldų.

Lauko staliukas SM001

Šis nuostabus lauko staliukas leis sukurti komfortą lauko aplinkoje, o taip pat išlaikys tikrą stiliaus dvelksmą. Staliuko dizainas – puikus, iškart matoma, kad tai ne paprastas staliukas, o toks, kuris gali tapti tikru lauko baldų akcentu. Jo forma primena dėžės ant nedidelių metalinių kojelių. Ant viršaus dedamas stiklas, ant kurio atsispindi visas sodo grožis. Toks staliukas gali ir vienas stovėti lauke, ir būti apsuptas įvairių kitų baldų.

Kėdė GRAND

Puiki pinta lauko kėdė GRAND parduodama labai pigiai, vos apie 25 eurų kaina. Jos pagrindinė stiprioji konstrukcija pagaminta iš plieno, o pinti elementai iš ratanmedžio. Šauni universali lauko kėdė bus atspari vėjui ir lietui, todėl, jeigu jos per audrą neįnešite vidun, jos nenupūs (nes plieno konstrukcijos sudaro pakankamą svorį), o taip pat ir jai nepakenks drėgmę. Galėsite tiesiog vėliau su sausu skudurėliu nuvalyti vandenį ir toliau sėdėti. Ji yra klasikinės smėlio spalvos, taip pat gali būti tamsiai žalia. Tai taipogi yra klasikinės gamtos spalvos, todėl ši kėdė tiks bet kokioje situacijoje, ir prie neįmantraus baldų komplekto, ir prie kažko ne paprasto. Atsidūrusi ypatingoje aplinkoje ji tiesiog susilies su gamtos paprastumu, o atsidūrusi prie kitų paprastų baldų, ji palaikys jiems kompaniją.

Daytona gultas

Vienas maloniausių sodo baldų yra gultas, nes ant jo prigulus galima tikrai pasimėgauti nuostabiais vasaros malonumais. Gultas taip pat yra puikaus dizaino, jo pagrindą sudaro pinta medžiaga, o ant viršaus yra pagalvėlės. Gultas puikus tuo, kad galima reguliuoti padėtį, kaip jis palenktas. Tad kiekvienas gali įsitaisyti patogiai pagal savo stuburo poreikius. Gultas puikiai tiks sode, prie vandens telkinio ar tokioje sodo vietoje, kurioje labiausiai norėsite ilsėtis bei grožėtis kraštovaizdžiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>