Kokio miško ieškau

Miškų įvairovėPagaliau pildosi mano svajonė – perku mišką. Apie tai jau anksčiau rašiau savo tinklaraštyje, ir mąsčiau, kad pats metas įgyvendinti tai, apie ką seniai galvoju. Taigi, kol kas dar esu tik paieškose. Net nežinočiau, kur kreiptis dėl miško pirkimo, ir kokios yra jo kainos, bet internete lengvai randu tokių svetainių, kuriose būna aiškiai viskas išdėstyta, ir naudojantis tikrai paprasta paieška galima nemažai ką rasti.

Ko ieškau

Ieškau maždaug trijų hektarų miško. Aš perku mišką dėl kelių tikslų, tikriausiai tai yra gana neįprasta, dėl to man ir yra taip sudėtinga nusipirkti sau miško plotą. Pirmiausiai, tai ketinu būtent miške pasistatyti namą – nieko nėra gražesnio negu namelis miško paunksmėje. Taip pat planuoju ten pasidaryti ir dirbamą žemę. Taigi, reikia tokios vietos, kur dalis miško jau būtų labai senas, ir būtų galima viską išrauti, išversti, o likusią medieną panaudoti pramonėje, statybose ar tiesiog ją parduoti. Taip pat tame miške noriu padaryti praėjimą prie vandens telkinio. Kaip suprantate, noriu, kad teritorijos kaimynystėje kažkur netoli būtų vandens. Tokioje vietoje gyventi turėtų būti nuostabu. Taip pat mano tikslas yra visgi labai nenutolti nuo civilizacijos, taigi, norėčiau, kad kažkur netoli būtų didesnis miestas. Ir ne kokia nors Kazlų Rūda, kurioje nors ir patys puikiausi miškai, tačiau yra tik viena turbūt parduotuvė, o tikrai geras susisiekimas su didmiesčiais būtų.

Jau pradėjau derėtis

Pirmąjį mėnesį mano paieškos tikrai buvo sudėtingos. Kai pardavėjams pasakiau, kokį perku mišką, jie pakraipė galvas, ir sakė, kad tokių vietų jau apskritai nelabai būna likę. Ai, pamiršau pridurti, kad turiu dar vieną reikalavimą – noriu, kad ten, kur pirksiu, dar būtų ir plotai geros medienos. Nes mano sena svajonė yra turėti savo lentpjūvę ir iš medienos gaminti įvairius daiktus, baldus bei lentas. Planuoju su tuo plėstis pramonę, ir tai dar viena iš priežasčių, kodėl apskritai perku mišką.

Taigi, mano norai, pasirodo, yra gana sunkiai išpildomi. Bet jau galiu džiaugtis, nes pradėjau derėtis su vienu privačiu pardavėju. Pasirodo, tokių vietų yra, tik reikia mokėti jų ieškoti, tą intensyviai ir stengiuosi daryti kiekvieną dieną. Kol kas dar noriu suderinti kainą, nes ne visai aišku, už kiek realiai savininkas gali parduoti savo brangiuosius plotus. Tikiuosi, ta kaina bus reali ir man tinkama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>