Kelionė į Varšuvą ir sugedę kondicionieriai

Neseniai pamačiau, kad automobiliu supirkimas, esantis prie mūsų namų, priglaudė vieną „Icarus“ firmos autobusą, su kokiu šią vasarą vykome į Varšuvą ir Berlyną. Kiek žinau, automobiliu supirkimas Vilniuje vyksta tikrai atsakingai, ir smagu, kad ir matytus dalykus ten galiu aptikti. Gal vykome į tą kelionę ir ne su būtent šiuo autobusu, tačiau su kažkokiu, kuris vis tiek panašiai atrodė, o į kelionės tikslą nuvedė.

Salone per karšta

Keliaujame į LenkijąManau, kad automobiliu supirkimas jau seniai turėjo paimti tą siaubingą autobusą jau vien todėl, kad jame neveikiantys kondicionieriai oro, sakyčiau, keleiviams gali būti kone mirtini. Iš tiesų, man taip pasirodė ne atsitiktinai – kelionės metu mes stebėjomės, kodėl taip karšta. Kai pajudėjome iš Vilniaus, buvo visai malonu. Visada mėgstu šilumą ir paprastai, kai visi reikalauja atidaryti langus, aš mėgaujuosi palaimingai aukšta temperatūra. Tačiau kitiems reikia ir daugiau šalto oro, bet dabar ne apie tai.

Taigi, keliaujant ėmė vis labiau kaisti, ir aš taip pat nusėmiau savo drabužių perteklių. Kadangi buvo naktis, labai šilta automobilio viduje, o taip maloniai siūbavo kelionės metu, tai nieko keisto, kad visi keleiviai užmigo. Atsibudau apie vidurnaktį, šiek tiek minučių po jo. Buvo taip karšta ir taip trūko oro, kad atrodė, jog apalpsiu. Žmonės taip pat alpo, visi išsinuoginę ir šlapi kaip ruoniai. Kažkas pradėjo bandyti atidaryti viršutinį langelį. Tada nuėjau pas vairuotoją, ir paprašiau, kad pareguliuotų kondicionierių. Sužinojau, kad jis, kaip ir visas automobilis, jau yra ganėtinai senas, todėl nereikia stebėtis, jeigu čia bus vis tiek kažkas ne taip. Na ir gerai, kad dabar automobiliu supirkimas Vilniuje pagaliau priglaudė tokį autobusą, nes jis visai nepritaikytas tokioms ar kokioms nors kitokioms kelionėms.

Pasidarė šalta

Kita kelionės dalis buvo tokia, kad vairuotojas iš tiesų išjungė tą kaitinimą ir įjungė šaldymą. Vėl ėmiau miegoti, nes oro temperatūra automobilio salone pasidarė tinkama, autobuso variklio ūžimas veikė migdančiai ir maloniai. Tačiau atsibusti teko jau už 30 minučių. Buvo šalta, drebėjau. Pamačiau, kad jau esu užsidėjusi ant savęs visus drabužius, miegmaišius. Taip pat drebėjo ir visi kiti keleiviai. Supratome, kad kaltė buvo čia ne vairuotojų, nes jie puikiai jautė kartu su visais šią temperatūrą. Kaltė čia buvo tiesiog pačių oro kondicionierių, kurie, kaip ir kitos automobilio dalys, buvo sugedę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>