Kap palengvinti sau persikraustymą

Jeigu tai pirmasis ar antrasis perkraustymas Vilniuje iš vienų gyvenamųjų patalpų į kitas, dar neturite kraustymosi įgūdžių. Net jeigu ir dažnai kraustotės, šie patarimai galima vis tiek jums padės kraustytis lengviau ir greičiau.

Nuo pradžių būkite tvarkingas

Kadangi perkraustymas Vilniuje su transportu yra mokamas, galite pasižiūrėti, kaip dirba profesionalai ir pasimokyti iš to. Atkreipkite dėmesį, kaip tvarkingai visuomet yra dedami daiktai į vagonėlį, furgoną ar mikro autobusą. Viskas dedama taip, kad tik būtų logiškiau, tvarkingiau ir daugiau tilptų. Tą patį darykite nuo pat pradžių jūs. Tvarkingai susipakuokite daiktus, turėkite savo struktūrą, rašykite etiketes ant dėžių ir maišų, kad žinokite, kas kur yra. Kai dėsite daiktus naujame bute, kraukite juos tuose kambariuose, kuriuose jie vėliau ir liks, geriausia, jeigu kažką iškart dėsite į spintas.

Atiduokite ir išmeskite seną šlamštą

Perkraustymo paslaugosPrieš pradedant kraustytis, padarykite švaros mėnesį. Per jį išmeskite viską, kas nereikalinga. Pavyzdžiui, jums nereikia krūvų žurnalų, jums nereikia senų sąsiuvinių ar drabužių etikečių, batų dėžučių ir kitų smulkmenų beverčių. Tokius dalykus išmeskite arba nuvežkite į supirktuves. Taip pat padarykite ir dovanų vakarėlį, susikvieskite į jį tikslinę auditoriją. Pavyzdžiui, drauges pasikvieskite į savo rūbų dovanojimo vakarą. O gal susikvieskite bičiulius draugus ir atlaisvinkite garažą. Tikrai turite labai daug daiktų, kurių jums nereikia, tai nekaupkite jų, nes turite paskui juos sudėti ten, kur tiems daiktams nuomosite vietą. O ir nešioti, vežioti viską bus sunku.

Išsinuomokite mikroautobusą ir perkraustytojus

Kai ateis laikas – naudokitės mokamomis perkraustymo paslaugomis. Tai absoliučiai pakeis viską ir labai palengvins. Lengvus daiktus neškite patys, viską, kas sunku, tegul neša samdyti žmonės. Sumokėsite nedaug, bet tai bus vienas vertingiausių dalykų, už kurį būsite tiek sumokėję.

Organizuokite talką

Be šių samdinių, dar pasikvieskite ir draugų. Padarykite talką lyg senais laikais. Kita vertus pagalvokite apie tai, kad jeigu kraustotės kas metai, tai ta talka visiems atsibos. Galite kartą per 10 metų tokį renginį surengti. Paskui visus vaišinti vakariene.

Rezervuokite liftą

Jeigu kraustotės į aukštą namą ir viršutinį aukštą, užimkite liftą taip (jeigu yra keli liftai), kad galėtumėte būtent jame visą laiką vežioti daiktus. Sutaupysite laiko ir jėgų. Toks kraustymais bus greitas ir optimalus. Tiesa, prieš prasidedant talkai, būkite jau viską patys susidėję, tada bus daug paprasčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>