Kaip sukurti jaukią virtuvę?

Baldai virtuveiJauki virtuvė – toks gali būti pagrindinis jūsų 2017 – ųjų užmojis. Tam bus reikalingi jaukūs baldai virtuvei ir šiek tiek kūrybingumo. Aišku, pradžioje praverstų žinoti pagrindinius tokios virtuvės kūrimo principus. Kai suprasite bendrą vaizdą, gal bus reikalinga ir baldų gamyba pagal užsakymą, o gal jos nereikės. Tad susipažinkime su esminiais manevrais, kurie padės kuriant gražią, jaukią virtuvę.

Neapdirbta mediena

Aišku, visiškai neapdirbtos medienos jūs į virtuvės interjerą neįsileisite. Tačiau tam tikri jos apdailos elementai gali labai pagyvinti virtuvės interjerą ir įnešti į jį taip pageidaujamo jaukumo. Kaip gali ta mediena atsirasti, kokiais pavidalais? Pavyzdžiui, tai gali būti didelis žalios medienos stalviršis ant jūsų pagrindinio darbastalio virtuvėje. Pakanka medį nušlifuoti, nulakuoti – ir jis jau paruoštas būti darbastaliu. Žinoma, tokios medienos galima naudoti ne tik pagrindiniam stalviršiui, bet ir puikioms lentynoms sukurti, taip pat pakabinti netašyto medžio apdailas, pakabinti palubėje siją, tarsi senovinę, ant kurios rūkydavo dešras, ir t. t.

Pastelinės spalvos

Niekas taip jaukiai nenuteikia kaip pastelinės spalvos, kad ir kur jos bebūtų. Tiek miegamajame, tiek virtuvėje, tiek kituose kambariuose pastelinės spalvos be abejo pranašaus jaukumą. Aišku, nereikia perdozuoti pastelinės rožinės ar kitos spalvos, kad namai nepradėtų atrodyti kaip barbių namelis. Tačiau rasti protingą sprendimą ir gražiai įrengti namus visada galima.

Patogiai prisėsti

Jeigu jūsų virtuvėje galima tik stovėti arba prisėsti taip pat nepatogiai ir nejaukiai kaip ligoninės valgykloje – tai apie kokį patogumą tuomet eina kalba? Norint sukurti tą pageidaujamą jaukumą, reikia leisti žmonėms patogiai prisėsti. Šiais metais itin madingas virtuvės ir svetainės susimaišymas, todėl dabar namuose galite įsirengti tikrai puikią virtuvę, kuri drauge atstos ir svetainę. Drąsiai statykite ten minkštą sofą, kampą ar fotelį, o šalia staliuko pristumkite dar ir dvi minkštas, patogias kėdes. Jaukumas yra tada, kai mums smagu, patogu kažkur būti, kai norime ten pasilikti ilgiau ir niekur neiti, o ne siekiame vos atėję tuojau pat pasprukti. Tad, jeigu jaukumą būtent taip suprantate ir jūs – tikrai norėsite savo virtuvėj pastatyti minėtus minkštus baldus, dar ant jų numesti porą gražių minkštų pagalvėlių.

Detalės

Kai kurios detalės, kuriomis mes puošiame erdvę svetainėje ar miegamajame, jaukumo suteiks ir virtuvei. Tai gali būti jau minėtos minkštos pagalvėlės, taip pat keletas pamerktų ar vazose augančių gėlių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>