Kaip pasirinkti būstą Palangoje

Domina geros sąlygos būstui įsigyti Palangoje, bet nesate tikri, kaip tą būstą įsigyti? Nedidelis būsto įsigijimo gidas padės išsirinkti tai, kas jums tiks geriausiai. Atsižvelkite į šiuos kriterijus ir galbūt pasirinkti būstą Palangoje bus paprasčiau. Pirmiausia, aišku, atsakykite į klausimą, kam jums to būsto reikės. Ar planuosite patys ten gyventi, ar norėsite tą vietą nuomoti, kaip daro daugybė žmonių iš Palangos, kad būtų galima ten sukurti tam tikrą nedidelį versliuką. O tada, kai atsakysite į šiuos klausimus, viskas natūraliai eisis kur kas paprasčiau.

Nuošalioje vietoje, jeigu atvažiuosite retai

Terasa pajūryjePatariama rinktis būstą ne pačiame centre, jeigu neplanuojate Palangoje būti dažnai, neplanuojate nei patys ten gyventi, nei nuomoti kažkam. Aišku, tai galima būtų traktuoti kaip švaistymu, nes visgi būstas bus kurorto vietoje. Tačiau vis tiek galima galvoti ir apie tai, kad reikėtų tada kada nors palikti tą perspektyvą, kad būstą nuomosite. Tiesiog tada rinkitės nedidelį namelį ar sklypą netoli jūros, bet galbūt toliau nuo paties miesto. Turėsite, kur poilsiauti ir pernakvoti, kai atvyksite. O taip pat neapsikrausite savęs didžiulėmis kainomis miesto centre. Ir apskritai, nereikės klausytis miesto šurmulio, gal jums tai net ir nepriimtina.

Naujos statybos name, jeigu gyvensite patys

Visgi, jeigu planuojate naujame bute gyventi patys, stenkitės, kad tai būtų kokybiški namai, kokius, pavyzdžiui, siūlo Pajurioterasos.lt projekto vystymas Palangoje. Galbūt jums atrodys, kad naujos statybos būstas yra prabangus pasirinkimas. Tačiau atsižvelkite į tai, kad seną būstą jūs turėsite nuolat remontuoti. Jis bus neekonomiškas, nes nuolat ges, be to, labai pralaidus bus, šiluma iškart visa išeis, taigi, visas energinis efektyvumas bus labai prastas. Visa tai turėtų jums aiškiai suflerouti, kad vienintelis teisingas sprendimas iš tikrųjų būtų pirkti naujos statybos butą, kuris jums vėliau labai gerai atsipirks. Galiausiai, jeigu kada nors ir paliksite Palangą ir išvyksite gyventi kažkur kitur, visada galėsite ten atvykti ir tiesiog pabūti ramiai, pasigrožėti gamta išsinuomavę namelį nakčiai už 10 eurų, o savo gražųjį butą visą sezoną galėsite nuomoti už 50 eurų per naktį.

Prie jūros ar centre

Kuo arčiau centras ir jūra – tuo geresnį investicija tiems, kas mąsto apie turizmo verslą. Tačiau ten ir daug triukšmo, užkimštos gatvės transportu, todėl, jeigu perkate sau, geriau galvokite arčiau jūros, bet toliau nuo centro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>