Kaip nepalūžti, investuojant

Prekyba valiuta internetuKartais, nusprendę eiti į sritį, kuri mums nėra visiškai pažįstamą, tokią kaip MetaTrader prekybos terminalas, galime jaustis keistai, nejaukiai, ne taip, kaip turėtume. Gali pasidaryti sunku, gali būti sunku atlaikyti tai, ką sako ir daro kiti aplink, kurie išvis nesupras jūsų veiklos ir sakys, kad eitumėte „dirbti realų darbą“. Tačiau jeigu jau nusprendėte eiti į šią sritį – laikykitės stipriai. Lengva nebus, bet tie, kas nori, kad būtų lengva, dirba dėvėtų rūbų parduotuvėse. O jūs priimsite iššūkį.

Nuspręskite, apie ką jums tikrai neverta rūpintis

Pirmiausia susitelkite į dalykus, kurie iš tikrųjų svarbūs, pavyzdžiui, tai bus MetaTrader prekybos terminalas. Pagalvokite, kiek daug laiko be reikalo praleidžiate galvodami ir rūpindamiesi dėl dalykų, kurie nėra svarbūs. Rūpinatės, ką draugai pasakys apie jūsų veiklą, rūpinatės, ką kaimynai pasakys apie jūsų balkono tvorą, rūpinatės, ką pardavėja pamanys, kai netyčia ateisite pamiršęs pasiimti piniginę, rūpinate, ką sakys jūsų seni tėvai, kurie šiaip jau turi tik 50 proc. veikiančias smegenis. Kol rūpinatės dalykais, kurie iš tiesų neverti jūsų rūpesčio, laikas eina, nusinešdamas dalykus, kurie turėtų būti jums tikrai svarbūs! Pagalvokite, jeigu turėdami stiklinę pieno, pusę jos supilsite katėms, dar trečdaliu palaistysite krūmus, o iš likusios bandysite išsivirti košę, tai turbūt nesigaus gera košė su dviem šaukštais pieno? Juk turėjo būti su visa stikline. Taip yra ir su rūpesčiu – jo turime ribotą kiekį. Jeigu jūs visą laiką stresuojate dėl kažkokių pašalinių dalykų, tada rūpintis MetaTrader prekybos terminalu ir savo investavimo keliu jums atrodys tiesiog nepakeliama, nes jau būsite iššvaistę jėgas kitur.

Priimkite savo sugedusį sumuštinį

Pagalvokite, su kokiu padažu norėtumėte suvalgyti sugedusį sumuštinį? Keistas klausimas, ar ne? Tačiau tarkime, jūs padažą galite gauti tik su sugedusiu sumuštiniu. Ar jums jo dar reikės? Taip yra ir su mūsų veiklomis. Kai mes imamės kažkokios veiklos, įsivaizduojame nuostabius dalykus, kuriuos ji mums suteiks. Jeigu veikloje būna kažkiek sugedusių dalykų, kurie nepatinka, imama skųstis visiems, arba abejoti ir sakyti, kad to nebenorite. Tačiau tik tokiu būdu ir įmanoma gauti padažą, suvalgius sugedusį sumuštinį. Kad ir kokioje veikloje jūs būsite ir dirbsite, visada bus tas pats. Todėl nusiraminkite ir srėbkite savo sugedusią košę – taip turi būti. Investuoti neturi sektis iškart, neturi būti lengva. Nesirūpinkite mažmožiais, imkite jautį už ragų ir nusiteikite pakentėti bei sunkiai dirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>