Kaip apsaugoti svetainę nuo šuns

Įsigijote mažą šuniuką, ir baldai svetainei tuojau pat pateko į grėsmės zoną? Tie, kas yra auginę mažuosius laimę teikiančius padarėlius, puikiai žino, kad tai tikrai ir džiaugsmas, ir vargas. Jeigu elgsitės neatsargiai ir neapsaugosite savo namų, tai net ir patvariausi baldai bei interjero detalės iš http://domusgalerija.lt galimai neatlaikys šuniukoletenėlių bei nagų. Taigi, norėdami, kad tiek miegamojo, tiek baldai svetainei tarnautų ilgiau, o šuniukas nesunaikintų namų, suspėkite dar prieš įsigyjant augintinį, visus namus tinkamai apsaugoti.

Apsaugokite baldus

Baldai profesionalamsPirmiausiai, įsigydami šuniuką, jau turite iš karto nuspręsti, ar leisite jam lipti ant baldų. Tarkime, ar šuniukui bus leidžiama lipti ant sofos, ant minkšto kampo. Jeigu neleidžiama, tai nuo pat pradžių turėsite rodyti jam savo valią ir neleisti karstytis ant šių baldų. Taip pat šuniukas turės būti atribotas nuo tokių baldų, kuriuos iškart sugraužtų. Jeigu matote, kad yra kažkokie pufai, minkšti kampai, trapūs staliukai, į kuriuos šuneli mielai pasmailins nagus ir dantis, tuomet patraukite į ten, kur jis nepasieks. Laikinai jūsų baldai svetainei tikrai gali pereiti į tokią karinę parengtį ir saugotis. Kai šuniukas paaugs, jis jau žinos dresūros komandas ir nebedarys jokių niekšybių. Tik nepamirškite – viskas vyksta pamažu ir savo pasiekimus šuniukas pasiekia palengva. Taigi, pirmiausia nepamirškite apsaugoti baldus. Būkite tikri, kad nėra jokių baldų ir jų dalių, kuriuos šuniukas galėtų lengvai suniokoti.

Kilimai – patogi vieta

Nuostabūs, purūs, gražūs kilimai ir kiliminės dangos puošia jūsų namus. Minkšta ir jauku, o šuniukui – dar daugiau džiaugsmo. Jam ir gulėti, miegoti ant tokios dangos smagiau, ir nagučiais padraskyti kilimą linksma. O užvis blogiausia – tos balutės, kurias jis nepastebimai suleis į kilimą, ir jūs net nepastebėsite, kaip kažkur atsirado dar viena balutė, net nesuprasite, iš kur tas kvapas. Iš tiesų, gyvūnų sugadinami kilimai – labai didelė ir nemaloni grėsmė. Kilimas, kuris sušlampa nuo šlapimo, vėliau labai sunkiai atsiplauna. Todėl geriau kilimus suvynioti arba ant jų papildomai iškloticelofaninę plėvelę, puikiai tinka 200 mikronų šiltnamio plėvelė.

Laidai – geriausias žaislas

Ir žinoma, jeigu norite turėti mažiau nuostolių, pasistenkite šuniuką atriboti nuo laidų. Ypač brangus yra šviesolaidžio kabelio taisymas ir keitimas, taigi, pasistenkite laidus ir kabelius laikyti aukštai arba saugiai paslėptus už grindjuosčių. Šuniukai visada labai mėgsta pagraužti laidus, tad juos slėpkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>