Ką pamatyti Kaune su išnuomotu automobiliu?

Kiekvieno sezono metu automobiliai ir jų nuoma gali būti reikšmingas palengvinimas keliaujantiems iš užsienio. Tai yra, jeigu Lietuvoje lankosi užsienio svečiai, jie dažnai būna linkę išsinuomoti automobilį. Automobiliu nuoma Kaune gali pasiūlyti daugybę įvairių mašinų taip pat, kaip tą gali pasiūlyti ir kiti nuomos punktai. Tačiau ką gali pasiūlyti pats Kaunas? Kur vertėtų važiuoti su išsinuomota mašina? Ką pamatyti Kaune, kai mašina jau su jumis?

Pažaislio vienuolynas

Jeigu su išnuomota auto išsiruošite Kaune po ekskursiją, pirmiausia keliaukite iki Pažaislio vienuolyno. Kaip žinia, seniau religija buvo labai galinga, todėl vienuolynai, bažnyčios dažnai būna įsikūrę įspūdinguose kraštovaizdžiuose. O ir jų įkūrimui investuota nemažai. Pavyzdys – Pažaislio vienuolynas prie Kauno marių ir prieplaukos. Čia tikrai pamatysite ir įspūdingą architektūrą, ir gražius vaizdus. Pats tas važiuoti su išsinuomota mašina, kadangi objektas yra tikrai nuo centro tolokai.

Devintasis fortas

Netoli prekybos ir pramogų sostinės „Mega“ yra ir legendinis 9 – asis fortas. Užsieniečiui čia su automobiliu taip pat bus patogiau privažiuoti, kadangi vėlgi nemažai kelio bus nuo centro. Šioje vietoje galima susipažinti su karo metu buvusių kalinių kalėjimo istorija. Kartais veikia ir teatralizuoti pasirodymai, tačiau jeigu svečias neturės daug laiko, gal pakaks ir įprastinio apsilankymo.

Zoologijos sodas

Šią įdomią vietą galima Kaune pasiekti ir pėsčiomis, tačiau jeigu svečias jau važinėja su automobiliu, tai ir po Kauno centrą bus galima juo pravažiuoti. Juo labiau, iki Kauno zoologijos sodo pateksite lengviau negu iki kitų vietų senamiestyje. Jis tarsi senamiestyje, tarsi šiek tiek toliau nuo jo, dėl to visai prie jo bus abipusis eismas. Tuo tarpu, svečiui siūlyti važinėti pačiu senamiesčiu prie Laisvės alėjos, kažin ar reikėtų siūlyti, nes ten net ir vietiniai dažnai susinervina kai paaiškėja, kad negali važiuoti ton pusėn, kurion nori, nes galbūt kažkur yra tik vienpusis eismas.

Aviacijos muziejus

Dar vienas objektas, toliau nuo Kauno centro, kurį tikrai verta pasiekti automobiliu, yra Kauno aviacijos muziejus. Kartu jame yra ir aerodromas, kur dažnai triukus daro besitreniruojantys lakūnai. Tačiau apskritai šiame muziejuje ir Dariaus ir Girėno aerodrome pamatysite daug senovinių karo ir kitokių orlaivių, jų ekspozicija yra ir angare, ir lauke. Pamatysite ir įvairių oreivystės istorijos įrodymų. Tad jeigu svečias domisi tokiais dalykais, tikrai vertėtų su išnuomota auto nuvažiuoti šį atstumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>