Įtrūkusio stiklo remontas

Kartais neūbtina iškart keisti šiek tiek traumuotą automobilio stiklą, nes viską sutvarkyti automobilio įtrūkusio stiklo remontas. Tą padaryti gali net ir tokios firmos kaip ši: http://agnstiklai.lt/.

Stiklų įtrūkimo priežastys

Iš kur atsiranda tokie dalykai kaip įtrūkimai ant stiklo? Jie atsiranda dėl kažkokių traumų, nedidelių avarijų ir panašių nutikimų, kai užmetamas akmenukas, kai kažkur atsitrenkiama. Žinoma, gali būti įtrūkimų ir dėl temperatūros skirtumų, tai paprastai pasireiškia galiniam stiklui. Tačiau jeigu stiklas dar nėra sudaužytas, o tik skilęs, tuomet pagalbą gali suteikti tiesiog protingai parinktas stiklo remontas.

Ką daryti su įtrūkusiu stiklu?

ToyotaVos tik pastebėsite, kad įtrūko stiklas, iškart kreipkitės į specialistus dėl sutaisymo. Yra labai pavojinga važinėti su įtrūkusiu stiklu, nes nuo įtrūkimo iki išbyrėjimo yra tik vienas žingsnis. O tai būtų pavojinga ypač važiuojant, jeigu staiga sprogtų stiklas. Kartu jūs ir turite suprasti, kad turite išlaikyti maksimalų saugumą ir stiklas negali būti kažkoks nesutvarkytas. Mašina turi būti maksimaliai saugi, kad sumažėtų įvairių rizikų. Stiklo remonto metu bus sutvarkomas mikro įtrūkimas su specialiomis priemonėmis, ir tą darys savo srities specialistai, meistrai.

Skilusio stiklo istorija

Petras sako, kad jam stiklas įtrūko tiesiog važiuojant namo iš darbo. „Stovėjau ant sankryžos, burzginau mašiną, ir vaikai gale pradėjo rėkti, kad kažkas darosi su galiniu stiklu mašinos. Buvo žiema, ir salone buvo tikrai šilta, o lauke buvo didelis speigas. Todėl staiga tas atsitikęs mikro įtrūkimas, kaip ir nebuvo visiškai netikėtas, nes kartais tokių dalykų nutinka. Tačiau kartu ir negalvojau, kad taip staiga kažkas atsitiks. O žinote, ten ant galinio stiklo yra tokios grotelės kurios apšildo mašiną. Pasirodo, kitiems yra buvę, kad išvis važiuoji ir tas stiklas sprogsta. Tikrai gerai, kad man taip neatsitiko, kad dar tik įtrūko. Aišku, įtrūkus teko tą mašiną vežti į servisą ir klaust, ką daryti. Truputį bijojau, kad dabar lieps jau visus stiklus keisti, o tai ir kainuos daugiau. Bet meistrai man gana greitai padėjo stiklą tiesiog sutvarkydami taip, kad būtų jo didesnis ištempimas, čia jau montavimo darbas, ir nereikėtų bijoti, kad dar kažkas panašaus atsitiks. Taip pat ir pranešė tai, kad sutrūkimą galima paprastai sustabdyti. Tai buvo padaryti su įvairiomis priemonėmis ir dabar jau stiklas tikrai gerai atrodo, tas įtrūkimas yra sustabdytas“, – prisimena vairuotojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>