Iš ko susideda laiptinių valymas

Kiekvienas iš mūsų trokštame gyventi aplinkoje, kurioje yra švaru ir gera. tai reiškia, kad turite pasirūpinti ne tik savo asmenine erdve – butu ar namu, bet ir bendro naudojimo patalpomis, pvz. laiptinėmis. Kaip bebūtų, valymas ir patalpų priežiūra tampa kur kas sudėtingesnė, kai tos patalpos priklauso ne vienam asmeniui ar šeimai, o jomis naudojasi daug žmonių. Tuomet reikia susitarti kas ir kada valys bendro naudojimo patalpas, kokie valymo standartai ir t.t. Neretai dėl tokių dalykų prasideda nesutarimai ar net įsipliekia pykčiai, todėl rekomenduojame surasti alternatyvų sprendimą, pvz. samdyti profesionalią valymo darbus atliekančią įmonę, kuri pasirūpintų jūsų laiptinės švara ir jums nebereikėtų dėl to sukti savo galvos.

Laiptinių valymo paslaugos

Laiptinių priežiūraVisų pirma reikėtų pradėti nuo to, jog laiptinių valymas tikrai nėra labai brangi paslauga ir dauguma daugiabučių gyventojų gali sau tai leisti. Laiptinių valymas kainuoja apie 50 centų už kvadratinį metrą, tad jei jūsų laiptinė yra maždaug 50 kvadratinių metrų ploto, tai kainuos 25 eurus. Ir tai yra abonementinis mokestis mokamas kas mėnesį – tai reiškia, kad už tokią sumą pinigų, jūsų laiptinė bus švari ir išvalyta visuomet. Prisiminkite, jog šita suma dalinasi iš visų gyventojų, kurie naudojasi laiptine, todėl suma vienai šeimai gali būti apie 5 eurus ar dar mažiau per mėnesį – tai tikrai nėra daug.

Jei jau apsisprendėte samdyti profesionalią įmonę, kuri valytų jūsų laiptinę, derėtų apžvelgti paslaugas, kurias gausite už aukščiau nurodytą sumą. Visų pirma – visi laiptai ir grindys bus išplauti ir nuvalyti. Tai labai svarbu, nes bendro naudojimo patalpose dulkės ir nešvarumai kaupiasi itin greitai – tokiomis patalpomis naudojasi daug žmonių. Taip pat, laiptinių valymas neapsieina ir be turėklų valymo. Jūsų turėklai bus nuplauti ir nuvalyti nuo dulkių, todėl bus malonu juos liesti. Jei laiptinėje yra gėlių ar kitų augalų – jie bus palaistyti ir prižiūrėti. Taip pat laiptinių valymas susideda ir iš sienų bei langų plovimo. Svarbu, jog visa patalpa būtų išvalyta – ne tik grindys ir laiptai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>