Įrankių nuoma – pigesniam remontui

Norom nenorom, tačiau ateina tas laikas, kuomet tiesiog būtina atnaujinti savo namus ir padaryti remontą. Net jei ir nesate statybininkas, tikriausiai mokėsite atlikti daugumą elementarių remonto darbų – juk dauguma Lietuvos vyrų yra auksarankiai ir moka tikrai daug ką. Kaip bebūtų, problema dažniausiai būna ne sugebėjimai ir žinios, bet įrankiai – pirkti įrankius specialiai vienam remontui ir nebenaudoti jų bent 5 ateinančius metus iš tiesų neapsimoka, todėl pravartu pasinaudoti įrankių nuoma.

Būtent įrankių nuoma jums leidžia naudotis visais pažangiausiais įrankiais ir taip sutaupyti laiko bei jėgų. Tai taip pat kur kas pigiau nei pirkti įrankius, kurių ateityje jums greičiausiai nebeprireiks.

Kur nuomotis įrankius?

Įrankių nuomaNorėdami išsirinkti tinkamiausią kompaniją, iš kurios norėtumėte nuomotis įrankius, atidžiai pasidairykite po interneto platybes – dauguma jų turi savo internetines svetaines su pateiktomis kainomis ir nuomos sąlygomis. Kaip pavyzdys – http://st-technika.lt/. Kaip matote, čia jums pateikiamas platus pasirinkimas įvairiausių įrankių, taip pat pateikiamos ir kainos, kiek kainuotų vieno ar kito įrankio nuoma tam tikram laikotarpiui. Nuoma galima valandai (arba kelioms valandoms), parai ar savaitei. Atkreipkite dėmesį, jog jei norėsite pratęsti nuomos laiką, teks sumokėti papildomus administracinius mokesčius, todėl geriau iš pradžių viską tiksliai suskaičiuoti ir objektyviai įvertinti, kiek laiko užtruks jūsų darbai su įrankiais.

Įrankių nuoma praktiškai niekuo nesiskiria nuo automobilių nuomos. Norėdami išsinuomoti įrankį, turėsite pateikti savo asmens dokumentus bei tam tikrais atvejais palikti piniginį užstatą. Atminkite, kad nuo to momento, kuomet prasideda nuomos sutartyje numatytas nuomos periodas, jūs esate visiškai atsakingas už įrankį. Tad jei jis bus pamestas ar smarkiai apgadintas, jums teks gerokai paploninti savo kišenę. Todėl verta pamąstyti apie savo finansines galimybes ir nuomotis tik tuos įrankius, kuriuos esant reikalui galėtumėte atpirkti. Jei nuomojatės daug arba labai sunkų įrankį, jums tikriausiai nepavyks jo parsivežti pačiam. Tokiu atveju dauguma įrankių nuomos kompanijų siūlo transportavimo paslaugas už prieinamą kainą. Jums tereikia užsisakyti norimus įrankius, juos priimti savo namuose, pasirašyti nuomos sutartį ir naudotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>