Google AdWords reklama – puikus būdas pritraukti naujų lankytojų

Informacinių technologijų, interneto bei socialinių tinklų galimybės jau įrodė, kad norint pradėti savo verslą nebereikia didelio pradinio kapitalo, naujų patalpų paieškos, krūvos aptarnaujančio personalo ir pan. Daugelis prekių ir paslaugų teikėjų savo veiklą pradėjo internete, o elektroninės parduotuvės taip klesti, jog nemaža dalis kūrėjų nė neketina jų perkelti į fizines. Kadangi rinka nuolat pasipildo naujais žaidėjais, konkurencija dėl matomumo ir patekimo į aukščiausias Google pozicijas – milžiniška. Todėl visiems, norintiems sulaukti daugiau lankytojų, būtina Google AdWords reklama.

Kas yra Google AdWords reklama?

AdwordsGoogle AdWords reklama yra vystoma kampanijos kūrimo pagrindu. Pastaroji remiasi mokesčio už kiekvieną lankytojo paspaudimą kainodara. Tai reiškia, kad jūs mokate už konkretų lankytojų srautą, todėl turite aiškiai apčiuopiamą naudą: mokėsite tik už potencialų klientą, kuris Google AdWords reklamos pagalba susidomėjo jūsų svetaine.

Kaip veikia Google AdWords reklama?

Visų pirma, reikia atlikti raktinių žodžių ir frazių analizę, kuri parodys, ką potencialūs klientai įveda į Google paieškos sistemą tam, kad surastų jūsų teikiamą prekę ar paslaugą. Žinoma, renkantis raktinius žodžius bei frazes būtina atsižvelgti ir į konkurencingumą. Gali būti, kad nors ir labai populiarūs, tam tikri raktažodžiai yra naudojami daugelio kitų panašių įmonių. Tai reiškia, kad mažėja pasiekiamumas, todėl geriau orientuotis į tikslingesnę auditoriją, kuri labiau suinteresuota atsidurti jūsų svetainėje. Taigi, išsiaiškinus raktines frazes, Google Adwords reklama yra užsakoma pagal juos suaktyvinant skelbimus ir jie tampa matomi viršuje, šalia Google paieškos rezultatų.

Google AdWords reklama ir jos teikiama nauda

Šis reklamos būdas naudingas tuomet, kai nepakanka laiko ar lėšų įgyvendinti pilną svetainės optimizaciją arba jūsų verslo konkurencingumas toks aukštas, kad papulti į pirmuosius Google puslapius tampa neįmanoma. Google AdWords reklama leidžia lankytojams jus lengviau surasti paieškos sraute, todėl didėja svetainės lankomumas, o tai automatiškai didina ir pardavimų kiekius. Na, o kadangi mokate tik už paspaudimus, jūs žinote, kad reklama koncentruota į tikslines grupes, todėl yra kur kas efektyvesnė už kitas reklamos rūšis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>