Gėlės į namus įvairioms progoms

Gėlės gali tiek daug išreikšti jausmų. Jos iškalbingesnės už tūkstančius žodžių. Nieko nelaukdami užsakykite gėles į namus ir nudžiuginkite jums brangius, ir mylimus žmones parodydami jiems dėmesį, ir išreikšdami pačius gražiausius jausmus.

Gėlės į namusNeretai gėlės skirstomos į gražias ir nelabai gražias. Grožio sąvoka yra labai dviprasmė. Kas vieniems gražu, kitiems gali atrodyti ne itin gražu. Ar ramunė graži? O gal orchidėja ar astra? Kai kuriems gražios tik raudonos rožės, o kai kurie negali nustoti žavėtis tulpėmis. Visos gėlės yra gražios, tik jų grožis skirtingas. Vienos atrodo prabangiai ar egzotiškai, o kitos paprastai. Priklausomai nuo progos galima parinkti tinkamiausias.

Pirmiausia derėtų puokštes ar gėles suskirstyti į tas, kurios tinkamos dovanoti vyrams ir moterims. Vyrams tinkamos pavienės gėlės, pavyzdžiui, rožės ar gvazdikai. Jeigu norima įteikti puokštę, tai jos forma turi tęstis į ilgį. Tuo tarpu moterims tinkamos ovalios ar apskritos formos puokštės, o jų rūšis nesvarbi. Tiesa, yra taikoma išimtis, jei tiksliai žinoma, ką mėgsta gėles gaunantis žmogus. Tuomet nederėtų įteikti tokias gėles, kurių nelabai mėgstama.

Pasirinkimas priklauso ir nuo progos. Kuo ji svarbesnė, tuo puokštė turi būti prabangesnė ir solidesnė. Bet kuriai progai užsakykite gėles ir taupykite laiką jų paieškoms. Jubiliejai, gimtadieniai, vestuvės, įmonės šventės ir daugelis kitų įvykių neapsieina be gėlių. Jeigu tiksliai nežinoma, ką gėles priimsiantis žmogus mėgsta, tai reikia rinktis pagal tam tikrus kriterijus. Kaip jau buvo aukščiau paminėta, reikia skirti gėles tinkančias vyrams ir moterims. Taip pat ne mažiau svarbi ir proga. Gėlės gali būti pačių įvairiausių spalvų, tad paprasčiau rinktis tamsias spalvas ir atspalvius vyresnio amžiaus žmonėms, o jauniems – jaunatviškas, žaismingas ir šviesias. Einant į iškilmingas šventes kartais kvietime nurodoma, kokios gėlės yra laukiamos. Pavyzdžiui, jei vestuvių kvietime nurodyta, kad galima dovanoti rudeniui tinkamas, tai neverta pirkti rožių. Užsakykite jurginus, kardelius ar panašias gėles. Šiuo metu rinktis iš daugybės gėlių yra kur kas paprasčiau, nes galima rasti tiek paprastas, tiek ir egzotiškas. Nustebinti tampa vis paprasčiau.

Gėlių dovanojimas yra pats paprasčiausias, bet ne prasčiausias būdas parodyti tai, ką jaučiate. Dabar užsakykite gėles į namus ir dovanokite savo dėmesį, ir rūpestį tiems, kurie jums yra patys brangiausi. Kartais pritrūksta žodžių, tačiau su šių augalų pagalba yra viskas įmanoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>