Atsiliepimai po nosies pertvaros operacijos

OperacijosDaugeliu atvejų nosies pertvaros operacijos reikalingos ne dėl kosmetinių, o dėl sveikatos priežasčių. Tą pamatyti galime ir įvairų klinikų puslapiuose, pvz., plastikoschirurgai.lt/nosies-pertvaros-operacija. Augant pragyvenimo lygiui, žmonės vis dažniau ryžtasi susitvarkyti įgimtus defektus ir patobulinti išvaizdą bei sveikatą po grožio peiliu. Nosies pertvaros operacijos reikalingos, kai kreiva pertvara trukdo normaliai kvėpuoti, sukelia sinusitą, nesibaigiančią slogą, kelia galvos skausmus ir blogina bendrą sveikatos būklę, taip pat kai itin kenkia išvaizdai. Taigi, nenuostabu, kad žmonės, išgyvenę šios operacijos laiką, džiaugiasi pagaliau pasidarę šią gana paprastą procedūrą. Kaip jie jaučiasi po nosies pertvaros operacijos?

Prieš metus ištiesinta nosis

Prieš daugiau kaip metus nosies pertvaros operaciją atlikusi dviejų vaikų mama sako stebisi, kodėl anksčiau nepasidarė šios operacijos. Gal tiesiog nežinojo, kad ji turi tokį poveikį sveikatai. „Dabar jaučiuosi tikrai puikiai ir be galo džiaugiuosi, kad kažkada visgi šią operaciją pasidariau. Juk galėjo būti kitaip, galėjau jos ir nepasidaryti, tokiu atveju, dar dabar tektų vargti. O vargdavau labiausiai su kvėpavimo ir gerklės ligomis. Nuolat turėdavau kažką panašaus į anginą, skaudėdavo gerklę, o dėl to netgi sutrikdavo ir skrandžio veikla. Taip pat tekdavo nuolat kęsti užsikimšusios nosies pojūtį, kažką tokio tarsi sloga. Žmonės man nuolat kišdavo servetėles ir nosines, siūlydami išsipūsti nosį. Aš matyt ją visada nesąmoningai traukdavau, tačiau ji nebūdavo užsikimšusi. Tą diskomfortą man tiesiog keldavo kreiva nosies pertvara“, – sako moteris. Ji tikina, kad tokiam tarpui praėjus ji gali jau visiškai tvirtai įvertinti, kad operacija buvo puikus dalykas ir jeigu paaiškėtų, kad kažkuriam iš vaikų išsivystytų kreiva nosies pertvara, ji būtinai kuo anksčiau norėtų ją išoperuoti.

Du mėnesiai po operacijos

Dar tik dviem mėnesiams po operacijos išlaukęs aštuoniolikmetis sako, kad jaučiasi neblogai. „Operavau, nes buvo ir dėl sveikatos priežasčių, ir dėl išvaizdos. Nosis mano nebuvo visada kreiva, ji tokia tapo po traumos. Dabar jau matau, kad tikrai geriau atrodo, panaši į tokią, kokia buvo. Ir dar tik antra savaitę, kaip man jau atleidę kvėpavimą, galiu normaliai užuosti, kvėpuoti. Ko anksčiau nelabai galėjau, nes tiesiog per vieną pusę iš viso nėjo oras, per kitą ėjo labai nežymiai. Aišku, kelios dienos po operacijos išvis turėjau didelį įtvarą ir jaučiausi blogai, bet taip juk būna iškart po bet kokios operacijos“, – pasakoja vyrukas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>