Apie ratų ir padangų keitimą

Kai mašina stovi ant gatvės, pastebime, ar jai sumontuoti lieti ratlankiai, ar kitokie. Kai ji važiuoja, tai nesimato. Tačiau vairuotojas puikiai jaučia padangų rūšį. Nes tik žieminės tinka žiemai, ir tik vasarinės vasarai. Ratai – tai tarsi batai. Juos tenka keisti dėl paskirties, tačiau galima pakeisti ir dėl grožio.

Sezoninis padangų keitimas

RatlankiaiKodėl lieti diski Lietuvai mažiau svarbu negu pačių padangų keitimas? Dėl kelio dangos slidumo ir važiavimo sąlygų, kurios iš tiesų labai stipriai pasikeičia kelionių metu, kai prasideda kitoks sezonas. Kas yra sezoninis padangų keitimas? Tai padangos, kurios gali būti vasarinės vasaros metu. Jos yra kietos ir dėl to jomis puiku važiuoti esant geram sukibimui su kelio danga. Minkštos žieminės irgi važiuoja, tačiau jos labai dyla. Jas naudojame tik žiemą, esant slidžiam keliui, kada norime, kad būtų kur kas paprasčiau stabdyti. Todėl ir keičiame padangas, įpareigoti kelių eismo ir saugumo įstatymų.

Ratų būklė po avarijų

Kartais valuveljed ratlankiai, padangos būna apgailėtinos būklės po avarijos. Ratui vien tik atsitrenkus į aukštesnį bortelį, mašinos mechanizmas gali labai sutrikti. Pirmiausiai ir nukenčia ratai bei važiuoklė. Taigi, labai dažnai šias visas dalis tenka keisti, remontuoti vien todėl, kad nukenčia ratai kelionių ir avarijų metu. Problemos dėl sugadintos važiuoklės yra tikrai rimtos ir reikia stengtis išsaugoti saugumą ir užtikrinti važiavimo kokybę bei pakeisti viską, kas negerai.

Kai nėra ratų suvedimo

Taip pat verta galvoti ir apie ratų suvedimą. Jeigu jo nėra, gali šiek tiek kreivoti mašina kelyje, o tai pastato ją į itin pavojingą situaciją, ypač jeigu sėdi nepatyręs vairuotojas ar vairuotoja. Tad tokiais atvejais tikrai svarbu pasirūpinti vairavimo kokybe bei saugumu.

Jeigu ratus tenka keisti kelyje

Kai su mašina važiuojate per techninės apžiūros punktus, jūs aišku susiduriate su tomis situacijomis, kada visi nori, kad jūs turėtumėte tobulai veikiančią mašiną. Ne tai, kad nori, bet tokie išvis yra reikalavimai. Jeigu kažkas negerai, jeigu mašina neveikia, turite problemų. Taigi, jeigu ratus tenka keisti kelyje, jau geriau būtumėte neseniai po technikinės peržiūros ir vis dar bagažinėje vežiotumėtės atsarginį ratą. Kartais žmonės jį pamiršta, išima, nes užima daug vietos. Ypatingai važiuojant su mažesne mašina nesinori užimti tiek vietos tam ratui. Tačiau tą dieną, kai kelyje teks keisti ratą arba padangą, labai džiaugsitės, kad jį turite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>