Apie išdavystę sužinojo paėmusi sutuoktinio telefoną

Justina klausia, ar žinote, kuo jai nuo šiol ypatingi HTC telefonų dėklai? Pasirodo, jai tie dėklai niekada neleis pamiršti skaudžiausio gyvenimo įvykio. Paėmusi vyro (sutuoktinio) telefoną, ji rado kompromituojančią informaciją, kuri sugriovė santuoką.

Kažką pamažu įtarė

TelefonaiPaklausta, ar anksčiau nieko neįtarė, Justina sako, kad jautė, jog kažkas yra negerai. "Pirmiausiai pastebėjau, kad joHTC telefono dėklai, kada jis būna namie, niekada nebūna su juo. Jis nuolat eina į tualetą, dėkliuką palikdamas virtuvėje ant stalo. Tai man ir sukėlė įtarimą. Taip dažnai matydama tą dėklą atskirą, aš suprantu, kad tuo metu jam reikia telefono, kad jis kažką su juo daro. Arba, net kai vakare eina apsukti ratelį aplink kvartalą ir parūkyti, ir išvesti šunį, jis taip pat dėklą palieka namie. Argi tai nerodo, kad reiškia, jog jis telefoną naudoja. Tai man sukėlė įtarimų, o paskui ėmiau jo elgesį stebėti akyliau“, – sako Justina. Moteris pasakoja, kad buvo ir daugiau ženklų. Vieną kartą ir į jos telefoną paskambino kažkoks nežinomas numeris, bet niekas nieko nekalbėjo, tik šnopavo į ragelį. Taip pat kartą atėjo laiškas, kurį vyras pasiėmė iš pašto dėžutės. Justina buvo mačiusi, kad yra laiškas, bet nieko nesakė, nes planavo vėliau paimti. Tą dieną ji paklausė vyro, ar nebuvo jokių laiškų, ir jis pasakė, kad ne, nebuvo. Nors ji žinojo, kad tikrai buvo. Vakarais vyras dažnai būdavo labai pavargęs, o kelis savaitgalius važiavo su draugais į žūklę, nors buvo visai ne sezonas. Žuvies, aišku, jis neparsivežė.

Viską sugadino viena akimirka

Galiausiai Justina prisimena, kad daugiausiai nesėkmių jai sukėlė viena akimirka, kada ji nusprendė paskaityti jo smsžinutes. „Paprastai jis palikdavo HTC telefono dėklą ant stalo, tačiau čia buvo kartas, kai jis paliko patį telefoną. Dėl neapdairumo. Aš jį pasiunčiau į parduotuvę nupirkti grietinės, nes kepiau kugelį ir labai jos reikėjo, prieš tai pamiršom nusipirkti. Vyras labai mėgsta kugelį, todėl kaip mažas vaikas iškart išbėgo iš namų iki parduotuvės, kuri yra kitoje kelio pusėje. Tada aš supratau, kad atėjo lemiamas momentas ir greitai aš viską sužinosiu. Paėmiau jo telefoną ir perskaičiau susirašinėjimą su meiluže. Kad būčiau tikra, jog neišsigalvojau, dar papildomai nusifotografavau tas žinutes, kad jis negalėtų paskui manęs apkaltinti, kad išsigalvojau“, – sako Justina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>