Kaip nepalūžti, investuojant

Prekyba valiuta internetuKartais, nusprendę eiti į sritį, kuri mums nėra visiškai pažįstamą, tokią kaip MetaTrader prekybos terminalas, galime jaustis keistai, nejaukiai, ne taip, kaip turėtume. Gali pasidaryti sunku, gali būti sunku atlaikyti tai, ką sako ir daro kiti aplink, kurie išvis nesupras jūsų veiklos ir sakys, kad eitumėte „dirbti realų darbą“. Tačiau jeigu jau nusprendėte eiti į šią sritį – laikykitės stipriai. Lengva nebus, bet tie, kas nori, kad būtų lengva, dirba dėvėtų rūbų parduotuvėse. O jūs priimsite iššūkį.

Nuspręskite, apie ką jums tikrai neverta rūpintis

Pirmiausia susitelkite į dalykus, kurie iš tikrųjų svarbūs, pavyzdžiui, tai bus MetaTrader prekybos terminalas. Pagalvokite, kiek daug laiko be reikalo praleidžiate galvodami ir rūpindamiesi dėl dalykų, kurie nėra svarbūs. Rūpinatės, ką draugai pasakys apie jūsų veiklą, rūpinatės, ką kaimynai pasakys apie jūsų balkono tvorą, rūpinatės, ką pardavėja pamanys, kai netyčia ateisite pamiršęs pasiimti piniginę, rūpinate, ką sakys jūsų seni tėvai, kurie šiaip jau turi tik 50 proc. veikiančias smegenis. Kol rūpinatės dalykais, kurie iš tiesų neverti jūsų rūpesčio, laikas eina, nusinešdamas dalykus, kurie turėtų būti jums tikrai svarbūs! Pagalvokite, jeigu turėdami stiklinę pieno, pusę jos supilsite katėms, dar trečdaliu palaistysite krūmus, o iš likusios bandysite išsivirti košę, tai turbūt nesigaus gera košė su dviem šaukštais pieno? Juk turėjo būti su visa stikline. Taip yra ir su rūpesčiu – jo turime ribotą kiekį. Jeigu jūs visą laiką stresuojate dėl kažkokių pašalinių dalykų, tada rūpintis MetaTrader prekybos terminalu ir savo investavimo keliu jums atrodys tiesiog nepakeliama, nes jau būsite iššvaistę jėgas kitur.

Priimkite savo sugedusį sumuštinį

Skaityti straipsnį “Kaip nepalūžti, investuojant” »

Ką pirkti žygiui?

Turistaukite saugiaiTik vasarą ateina tas nuostabus metas, kada tenka pirkti turizmo prekes ir planuoti artėjančias atostogas. Kam nepatinga atostogos? Nebent tiems, kas atostogauja per daug. O per daug atostogauja tie, kas nedirba ir laiką leidžia veltui. Dirbantys ir daug pastangų į savo darbą dedantys žmonės per daug neatostogauja – jie daro viską, kad galėtų pasiekti rezultatų, o sutartu laiku keliauja pailsėti. Tad jeigu ir jūs jau raudonai apsivedę kažkur kalendoriuje turite laiką, kada atostogausite, galite tą pradėti daryti jau dabar, mintimis nusikeldami į svajonių kelionę. Jeigu jūsų svajonių kelionė bus turistinis žygis, metas nusipirkti tai, ko reikės vėliau. Juk reikalingų ir malonių pirkinių įsigijimas – taip pat geras dalykas.

Specialios turizmo prekės

Dažniausiai turizmo prekes prasideda nuo specialiųjų prekių. Pavyzdžiui, miego. Kur miegosite, kai keliausite ten, kur planuojate keliauti? Pirmiausia reikės miegmaišio, nes be jo negalėsite miegoti niekur. Tikrai geri miegmaišiai yra taip sukonstruoti, kad juos yra lengva atsegti, užsegti, su jais patogu nakvoti visur ir visokiomis sąlygomis. Taip pat turizmo prekės, susijusios su miegu, dažnai yra visokie kilimėliai arba pripučiami čiužiniai. Pamiršome paminėti, kad miegmaišiai turėtų būti pritaikyti toms sąlygoms, kokiomis planuojate kažkur miegoti. Pavyzdžiui, jeigu keliaujate miegoti į labai vėsias vietas, tada ir miegmaišis turėtų būti šiltas, didesnis, su minkštesniais ir geriau temperatūrą izoliuojančiais sluoksniais. Paprastai toks ir kainuoja daugiau. Tam, kad permiegotumėte kur nors dykumoje, užteks ir lengviausio bei ploniausio, mažiausiai kelionėje vietos užimančio miegmaišio. Tačiau jį turėdami galėsite labai kokybiškai išsimiegoti ir apskritai keliauti. Taip pat miegojimui gali tekti turėti palapinę. Kartais smagu miegoti ir po atviru dangumi, tačiau su palapine visada smagiau.

Maistas

Skaityti straipsnį “Ką pirkti žygiui?” »

Receptai orkaitėje

Nors kartais atrodo, kad orkaitės stiklas stovi nepaliestas metų metus, ir jau labai seniai nieko negaminate, iš tiesų per didelių pastangų tam, kad imtumėte gaminti, tarytum nereikia. Mat iš tikrųjų gamyba orkaitėje gali būti labai greita, nereikalauti iš jūsų per daug pastangų. Keletas įdomesnių receptų, skirtų gamybai orkaitėje, leis jums gauti įkvėpimo ir galbūt ir patys norėsite kažką pasigaminti.

Greitas pyragas

Orkaičių remontasSmagu, kai orkaitės stiklas kaista, o visi namai pakvimpa dėl orkaitėje kepamo pyrago. Kad ir koks jis būtų – didelis ar mažas, su šokoladu ar su uogomis. Tačiau kepti pyragą daug kam atrodo per didelis iššūkis, dėl kurio tektų paaukoti labai daug laiko. Jūs galite iškepti pyragą ir labai greitai, jeigu esate girdėję apie greitus pyragus. Tam, kad juos pasigamintumėte, paprastai tereikia įsigyti labai patogų dalyką – specialų tešlų mišinį, kuris iš tiesų darys tikrus stebuklus ir labai greitai jūs galėsite iš tešlos mišinio padaryti puikiausią pyragą. Smagu, kai orkaitėje kepa pyragas, kai tas, kas jį kepa, jau skaičiuoja minutes, svarsto, ar dar pakepti, ar palaukti, galvoja, ką daryti, kad apačia neprisviltų, o viršus apskrustų, kad viduryje tešlos nebūtų per skysta ir pan. Tai normalūs daugumos žmonių, kažką kepančių orkaitėje, pasvarstymai. O dabar atsipalaiduokite ir palaukite dar kelias minutes – tuojau bus iškepta.

Kugelis

Skaityti straipsnį “Receptai orkaitėje” »