Į kasdienius poreikius orientuoti nauji statybos projektai Vilniuje

Statybos projektai siekia realizuoti individualius pirkėjų lūkesčius. Auganti nekilnojamojo turto pasiūla orientuota į išrankiausių klientų pageidavimus. Kad priimtumėte racionaliausią sprendimą, skirkite laiko būsto paieškai – nauji statybos projektai Vilniuje džiugina gana plačiomis pasirinkimo galimybėmis, tačiau prieš priimdami sprendimą, įvertinkite 3 esminius NT kokybės rodiklius.

1. Daugiabučių kokybė

AmbercityKad būtumėte tikri gyvenimo komfortu ir mažesnėmis šildymo sąskaitomis, o gyvenamasis būstas džiugintų šiluma ir jaukumu, atsakingai rinkitės naujos statybos butus. Siūlome pagalvoti apie Amber City gyvenamųjų namų kompleksą – silikatinių plytų mūro namai atitinka B energinio efektyvumo klasę. Visuose namuose sumontuoti profesionalūs trijų stiklų langai, kurie suteikia daugiau šviesos ir šilumos. Daugiabučiai išsiskiria ilgaamžiu ir patvariu fasadu, kuriam parinktos šiltos, su aplinka derančios spalvos. Individuali šilumos reguliavimo sistema padės palaikyti pageidaujamą komforto lygį ir garantuos mažesnes šildymo sąskaitas.

2. Gyvenamoji aplinka

Labai svarbu įvertinti ir aplinką, kurioje gyvensite, taip pat – kaimynystę. Naujų daugiabučių projektas Amber City siūlo šiuolaikiškus, saugius ir komfortiškus namus, atitinkančius išrankiausių klientų poreikius. Uždara gyvenvietė garantuoja maksimalų saugumą ir ramybę. Namai išsidėstę aplink jaukų vidinį kiemelį, kuriame įrengtos poilsio zonos, pavėsinės, suoleliai, lauko treniruokliai. Mažiesiems siūlomos lavinančios vaikų žaidimų aikštelės ir saugios pramogos. Namus supa pasivaikščiojimų takeliai, dviračių takai, apželdinta aplinka. Saugumą garantuoja vaizdo kameros, rakinamos laiptinės, nuo pašalinių apsaugantis vidinis kiemas. Laikui bėgant, komplekse planuojama įkurti krautuves ir įvairias paslaugas teikiančias įmones. Siekiant palengvinti automobilio statymo rūpesčius (didmiesčiuose ši problema itin opi), projektas siūlo dviejų aukštų požeminę automobilių aikštelę ir įprastas parkavimo vietas. Daugiau informacijos rasite svetainėje http://ambercity.lt.

3. Buto dydis ir išplanavimas

Skaityti straipsnį “Į kasdienius poreikius orientuoti nauji statybos projektai Vilniuje” »

Apie ratų ir padangų keitimą

Kai mašina stovi ant gatvės, pastebime, ar jai sumontuoti lieti ratlankiai, ar kitokie. Kai ji važiuoja, tai nesimato. Tačiau vairuotojas puikiai jaučia padangų rūšį. Nes tik žieminės tinka žiemai, ir tik vasarinės vasarai. Ratai – tai tarsi batai. Juos tenka keisti dėl paskirties, tačiau galima pakeisti ir dėl grožio.

Sezoninis padangų keitimas

RatlankiaiKodėl lieti diski Lietuvai mažiau svarbu negu pačių padangų keitimas? Dėl kelio dangos slidumo ir važiavimo sąlygų, kurios iš tiesų labai stipriai pasikeičia kelionių metu, kai prasideda kitoks sezonas. Kas yra sezoninis padangų keitimas? Tai padangos, kurios gali būti vasarinės vasaros metu. Jos yra kietos ir dėl to jomis puiku važiuoti esant geram sukibimui su kelio danga. Minkštos žieminės irgi važiuoja, tačiau jos labai dyla. Jas naudojame tik žiemą, esant slidžiam keliui, kada norime, kad būtų kur kas paprasčiau stabdyti. Todėl ir keičiame padangas, įpareigoti kelių eismo ir saugumo įstatymų.

Ratų būklė po avarijų

Skaityti straipsnį “Apie ratų ir padangų keitimą” »

Kaip prižiūrėti išsinuomotą aparatūrą

Uostamiestyje vasarą praūžia tikras renginių viesulas, tad ir aparaturos nuoma Klaipeda sezono metu tampa labai paklausia paslauga. Jeigu ir jums tenka nuomotis aparatūrą savo renginiams, būkite tikri, kad pavyks tinkamai koordinuoti jos priežiūrą.

Aparatūra – vienas brangiausių šventės atributų

AudioAtsivertę savo biudžeto knygelę, jeigu tokią vedate, visgi pamatysite, kad kokybiškam renginiui aparatūros nuoma kainuoja visai nemažai. Dar svarbiau – jos pačios vertė yra labai didelė. Galbūt tai brangiausias dalykas, esantis renginio vietoje. Aparatūros kainos nepranoksta suvalgomo maisto kana, esamų papuošimų, dekoracijų brangumas. Aparatūra tiesiog kainuoja daugiau. Dėl to privalu ja rūpintis labai akylai, idant nieko neatsitiktų, dėl ko vėliau tektų gailėtis ir atpirkti padarytus nuostolius.

Paskirti atsakingų žmonių komandą

Vienas iš būdų išlaikyti aparatūrą tvarkingą ir prižiūrėtą, paskirti atsakingų žmonių komandą, kuri ir rūpintųsi aparatūra. Reikėtų atskirai žmogaus, kuris būtų atsakingas už mikrofonus. Jeigu yra labai daug žmonių, o savanorių, norinčių atlikti darbus, taip pat nemažai, galite mikrofonus išdalinti visiems po vieną ar du ir liepti visada prižiūrėti. Patikėkite, mikrofonai bus visada tas dalykas, kuris labiausiai keliaus per renginį ir lengviausiai dings. Jeigu skiriate daug žmonių mikrofonų priežiūrai, tuomet paskirkite ir vieną juos koordinuojantį. Taip pat vertėtų paskirti žmones, atsakingus už šviesas, garsą, kitus dalykus. Nesupainiokite ir negalvokite, kad tas žmogus, kuris pajungia šviesas ar garsą, yra tas pats, kuris ir atsakingas už šių daiktų vietą.

Niekada nepalikti be priežiūros

Skaityti straipsnį “Kaip prižiūrėti išsinuomotą aparatūrą” »

Skardos gaminiai stogui

Kokybiškas skardos lankstymas įmanomas tik turint visas tam reikalingas priemones. Jeigu jų nėra, tuomet lankstyti skardą tik su plaktuku ir paprastomis žirklėmis nepavyks – visur ir visada reikia siekti profesionalumo. Tačiau profesionalūs skardos lankstytojai gali pasidžiaugti, kad jie dirba darbą su tikra materialia medžiaga, kitaip negu daug žmonių, kurie šiais laikais darbuojasi skaitmeninėje erdvėje ir nieko apčiuopiamo nemato.

Nuo ko priklauso skardos stogo kaina

Darbai su skardaNorintiems dengti skarda stogą, visada rūpi ir kiek kainuos medžiagos, ir kiek kainuos skardos lankstymas. Paprastai profesionalūs skardininkai gali patikinti, kad viskas labai priklauso nuo to, koks yra stogas, kaip su juo dirbama, kokių medžiagų klientas nori nusipirkti pats, o ką prašys išlankstyti. „Jeigu stogas dvišlaitis, nestatus, ant jo nėra daug papildomų komponentų, tai pakloti visas dangas ant jo ilgai neužtruks. Bet jeigu stogas yra status, turi daug šlaitų, visokių bokštelių kaip pilies, daug stoglangių, o ir palėpė yra įrengta, tuomet labai daug darbų tampa sudėtingi, ir darbas iškart eina lėčiau. Tada ir kaina skardinimo didesnė. Kita vertus, jeigu žmogus nori, kad iš jo skardos dar būtų išlankstomi papildomi gaminiai, tai sudaro ir papildomą kainą“, – sako skardininkas Vaidas.

Lietaus nuvedimo sistemos

Skaityti straipsnį “Skardos gaminiai stogui” »

Samsung televizoriai – puiki dovana sau ar artimam žmogui

TelevizoriaiDovanoti – nuostabus jausmas. Kartais nė nesvarbu, ar yra speciali proga, ar ne, – pasitaiko akimirkų, kai taip norisi nudžiuginti artimą žmogų jam naudinga ir itin praktiška dovana… Na, o jei jaučiate, kad atėjo metas išskirtiniais pirkiniais palepinti save – tikrai nereikėtų varžytis ar kuklintis, – juk jūs nusipelnėte geriausio. Tačiau ką daryti, jei jaučiate, kad „subrendote“ didesniam, kokybiškam ir daug džiaugsmo atnešiančiam pirkiniui, tačiau nė nenutuokiate, koks jis turėtų būti?.. Sufleruojame idėją – tai nauji Samsung televizoriai.

Turbūt ne vienam mūsų kiltų klausimas, kodėl gi televizorius gali tapti tokia šaunia ir nepakeičiama dovana, ypač, kai daugeliui žmonių jo vietą užėmė kompiuteris ir interneto galimybės. Tačiau vertėtų nepamiršti, jog ir televizoriai gali pasiūlyti kaip niekada daug puikių funkcijų, kurios pravers daugeliu gyvenimo atvejų.

Visų pirma, Samsung televizoriai pasižymi inovatyvumu ir vieni pirmųjų pasiūlo visas naujausias tendencijas, atsirandančias televizorių rinkoje. Jų ekranų raiška, energinis efektyvumas ir valdymo funkcijos pritaikytos tam, kad televizorius tarnautų žmonėms, o ne atvirkščiai. O kad plokščiaekraniai bei išmanieji prietaisai būtų prieinami kiekvienam, Samsung televizoriai nesitaiko į pirkėjų kišenes bei visada gali pasiūlyti poreikius atitinkantį, kokybišką ir patrauklią kainą užtikrinantį gaminį.

Skaityti straipsnį “Samsung televizoriai – puiki dovana sau ar artimam žmogui” »