Ko išmokau dailės mokykloje

Kai dabar dažnai darbe matau, kaip dirba graphics designers, galvoju visada ir apie tai, ko man teko išmokti dailės mokykloje. Kai kurie dalykai buvo visiškai nauji, neatrodė, kad tie, kas dirba vizualiojo meno srityje, iš tiesų vadovaujasi tokiais dalykais. Tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, jie buvo visiškai tikri ir realūs, ir nors paprastas web developer London gal kartais ir nežino tų esminių principų, tačiau grafinis dizaineris dažniausiai tau gali labai aiškiai pasakyti tam tikrus esminius dalykus apie vaizdo komponavimo. Taigi, ko galbūt nežinai tu, bet tikriausiai žino tavo grafinis dizaineris, arba, ko aš išmokau dailės mokykloje.

Kompozicijos pagrindai

Grafika ir menasPirmiausiai visada kiekvienoje dailės mokykloje būsimas grafinis dizaineris sužino apie kompozicijos pagrindus. Daiktas nebūtinai turi būti vaizduojamas visas, kartais daug geriau pavaizduoji jo kažkokią dalį iš arčiau, kad ta dalis būtų atpažįstama. Mes vis tiek suprasime, kad tai yra daiktas, kurį norima pavaizduoti. Joks piešinys ar fotografija neatrodys gerai, jeigu jame vyraus tam tikra simetrija. Geriau visada laikytis aukso pjūvio taisyklės ir siekti, kad piešiniuose būtų mažiau taisyklingų, kažkaip pernelyg išrikiuotų objektų. Jeigu objektas yra visiškai pačiame centre, tiesiog tiesiai priešais mus, tai irgi nėra kuo didžiuotis, nes čia turėtų būti viskas šiek tiek kitaip.

Centrinės linijos ir tūriai

Skaityti straipsnį “Ko išmokau dailės mokykloje” »

Nešiojamų kompiuterių remontas Londone

Kompiuteriai LondoneKad ir koks kokybiškas būtų kompiuteris, deja, kartais tenka susidurti su įvairiais gedimais. Paprastai yra tikimasi, kad kompiuteris bus remontuotas iš tiesų labai greitai, tad palanku susirasti patį tinkamiausią kompiuterių remonto paslaugas teikiantį specialistą. Londono gyventojai, norėdami atrasti pačius palankiausius pasiūlymus, paprastai naudojasi internetine paieška: pagal raktažodžius laptop repair London bus galima tikrai labai greitai atrasti tokias įmones ar pavienius asmenis, kurie užsiima kompiuterių remontu.

Pasirinkimo galimybės šiandien tikrai nėra mažos, tad kiekvienu atveju bus galima atrasti tokias bendroves, kurios pasiūlytų remontą pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Nemažai tokių įmonių turi savo internetines svetaines, ir jose galima rasti visą svarbią informaciją, susijusią su šių paslaugų teikimu. Labai tikėtina, kad jums neteks sugaišti daug savo brangaus laiko, norint atrasti geriausias pasirinkimo galimybes, tad jūsų kompiuteris bus suremontuotas tikrai labai greitai.

Dažnai yra svarbu tai, kad remonto paslaugos nekainuotų labai brangiai, tad galima palyginti, kokios yra nustatytos įvairių paslaugų kainos. Skirtingos bendrovės gali būti nustačiusios labai skirtingus įkainius, todėl kiekvienu atveju tikrai atrasite geriausius pasirinkimus. Informacija apie nustatytas kainas paprastai yra skelbiama internetinėje paslaugos tiekėjo svetainėje, todėl palanku joje apsilankyti, ir pasidomėti, kokios nustatytos teikiamų paslaugų kainos. Rinktis visada yra iš ko, tad kiekvienu atveju galėsite atrasti tokius paslaugos tiekėjus, kurie galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius.

Skaityti straipsnį “Nešiojamų kompiuterių remontas Londone” »

Apie išdavystę sužinojo paėmusi sutuoktinio telefoną

Justina klausia, ar žinote, kuo jai nuo šiol ypatingi HTC telefonų dėklai? Pasirodo, jai tie dėklai niekada neleis pamiršti skaudžiausio gyvenimo įvykio. Paėmusi vyro (sutuoktinio) telefoną, ji rado kompromituojančią informaciją, kuri sugriovė santuoką.

Kažką pamažu įtarė

TelefonaiPaklausta, ar anksčiau nieko neįtarė, Justina sako, kad jautė, jog kažkas yra negerai. "Pirmiausiai pastebėjau, kad joHTC telefono dėklai, kada jis būna namie, niekada nebūna su juo. Jis nuolat eina į tualetą, dėkliuką palikdamas virtuvėje ant stalo. Tai man ir sukėlė įtarimą. Taip dažnai matydama tą dėklą atskirą, aš suprantu, kad tuo metu jam reikia telefono, kad jis kažką su juo daro. Arba, net kai vakare eina apsukti ratelį aplink kvartalą ir parūkyti, ir išvesti šunį, jis taip pat dėklą palieka namie. Argi tai nerodo, kad reiškia, jog jis telefoną naudoja. Tai man sukėlė įtarimų, o paskui ėmiau jo elgesį stebėti akyliau“, – sako Justina. Moteris pasakoja, kad buvo ir daugiau ženklų. Vieną kartą ir į jos telefoną paskambino kažkoks nežinomas numeris, bet niekas nieko nekalbėjo, tik šnopavo į ragelį. Taip pat kartą atėjo laiškas, kurį vyras pasiėmė iš pašto dėžutės. Justina buvo mačiusi, kad yra laiškas, bet nieko nesakė, nes planavo vėliau paimti. Tą dieną ji paklausė vyro, ar nebuvo jokių laiškų, ir jis pasakė, kad ne, nebuvo. Nors ji žinojo, kad tikrai buvo. Vakarais vyras dažnai būdavo labai pavargęs, o kelis savaitgalius važiavo su draugais į žūklę, nors buvo visai ne sezonas. Žuvies, aišku, jis neparsivežė.

Viską sugadino viena akimirka

Skaityti straipsnį “Apie išdavystę sužinojo paėmusi sutuoktinio telefoną” »

Medinių langų gamyba palankiausiomis sąlygomis

Neretai nusprendžiama pasirinkti medinius langus, kurie turi iš tiesų nemažai privalumų, ir gana dažnais atvejais tenka pasvarstyti, kurių įmonių siūloma mediniu langu gamyba galėtų geriausiai pasiteisinti. Rinktis tikrai visada yra iš ko, tad galėsite išsirinkti tokias bendroves, kurių siūlomos paslaugos geriausiai atitiktų jūsų lūkesčius.

Tikrai nemažai įmonių turi savo internetines svetaines, kuriose yra pateikiama visa svarbi informacija, susijusi su langų gamyba. Tikėtina, kad tai padės paprasčiau nuspręsti, kokią įmonę rinktis yra palankiausia, ir netrukus galėsite nuspręsti, kur užsisakyti langus yra palankiausia. Kadangi mediniai langai šiandien yra tikrai labai populiarūs, rasite nemažai įmonių, kurios siūlo įsigyti šiuos langus, ir greitai galėsite nuspręsti, koks pasirinkimas galėtų būti pačiu geriausiu.

LangaiJei abejojate, kokių bendrovių siūloma mediniu langu gamyba galėtų būti geriausiu pasirinkimu, susiraskite klientų atsiliepimų, ir jie tikrai leis jums įvertinti, ar tam tikri langų gamintojai yra tikrai patikimi. Įvairiuose forumuose taip pat galėsite rasti rekomendacijų, kokios langus gaminančios įmonės galėtų geriausiai pasiteisinti, ir tikrai greitai galėsite priimti sprendimą.

Skaityti straipsnį “Medinių langų gamyba palankiausiomis sąlygomis” »