Tvin Pykso miško kaina

Prieš porą dešimtmečių Deivido Lynčo ir Frosto pastatytas kultinis televizijos serialas „Twin Peaks“ turėjo pasisekimą ne tik praeityje, bet ir dabar, vėl atgimstant tam tikroms madoms. Tame filme miško kaina pavaizduojama kitaip nei įprastai: miškas čia stulbinančiai gražus, tačiau kartu ir pavojingas. Būtent miške, o ne kažkur kitur nutinka patys keisčiausi dalykai, paranormalūs reiškiniai, o ir žmonių gyvybės netikėtai pasibaigia.

Miškas žavi

MiškasVos tik įvažiavęs į Tvin Pykso miestelį, FTB agentas Kuperis iškart atkreipia dėmesį į tai, kad miestelyje yra tiesiog nuostabūs miškai. Galima sakyti, jis prieš tai gražesnių net nematė. Agentas turi kažkokį prietaisą, į kurį įrašinėja garsą, nors vaizduojasi, kad kalba su realiu žmogumi, vardu Diana. Jis pažymi, kad čia nuostabūs miškai. Na o vos atvykęs į policijos nuovadą, pasiteirauja, kokia čia miško kaina ir kas čia per medžiai auga. Tuo metu kitoje miestelio pusėje miškas kelia dar didesnes audras iš Norvegijos atvykusiems potencialiems lentpjūvės pirkėjams. Beno Horno viešbutyje jie linksminasi ir jau beveik rašosi ant kontrakto dėl lentpjūvės pardavimo. Miškas ir mediena čia labai vertingi bei patraukiantys kone kiekvieno dėmesį. Ar tai jau visos intrigos, kurias mums ruošia Tvin Pyksas? Pasirodo, ne. Veikėjai geba įvertinti ne tik miško, bet ir kavos, maisto, oro ir kitų kasdienių gyvenimo sąlygų puikumą.

Miškas gąsdina

Skaityti straipsnį “Tvin Pykso miško kaina” »

Kelionė į Varšuvą ir sugedę kondicionieriai

Neseniai pamačiau, kad automobiliu supirkimas, esantis prie mūsų namų, priglaudė vieną „Icarus“ firmos autobusą, su kokiu šią vasarą vykome į Varšuvą ir Berlyną. Kiek žinau, automobiliu supirkimas Vilniuje vyksta tikrai atsakingai, ir smagu, kad ir matytus dalykus ten galiu aptikti. Gal vykome į tą kelionę ir ne su būtent šiuo autobusu, tačiau su kažkokiu, kuris vis tiek panašiai atrodė, o į kelionės tikslą nuvedė.

Salone per karšta

Keliaujame į LenkijąManau, kad automobiliu supirkimas jau seniai turėjo paimti tą siaubingą autobusą jau vien todėl, kad jame neveikiantys kondicionieriai oro, sakyčiau, keleiviams gali būti kone mirtini. Iš tiesų, man taip pasirodė ne atsitiktinai – kelionės metu mes stebėjomės, kodėl taip karšta. Kai pajudėjome iš Vilniaus, buvo visai malonu. Visada mėgstu šilumą ir paprastai, kai visi reikalauja atidaryti langus, aš mėgaujuosi palaimingai aukšta temperatūra. Tačiau kitiems reikia ir daugiau šalto oro, bet dabar ne apie tai.

Skaityti straipsnį “Kelionė į Varšuvą ir sugedę kondicionieriai” »

Verslo valdymo sistemos atveria galimybes, kurių anksčiau galimai net nepastebėjote!

Tikriausiai, kad kalbėti apie tai, kiek daug šiuolaikinėje rinkoje būtų galima rasti įvairiausių naudingų įrankių – net nebereikia. Vis dėlto, smagiausia yra tai, kad pastarųjų specifikos nuolatos yra atnaujinamos, pabrėžiamos, piliečiams esą kuriamos vis geresnės ir geresnės sąlygomis, kuriomis pastarieji tikrai noriai naudojasi, o be viso to ir džiaugsi dėl atliktų pasirinkimų. Be viso to, būtų galima pastebėti ir tai, kad kai kurie įrankiai atsirado net ir itin privačiose nišose, kaip pavyzdžiui asmeninio verslo valdymo – pavyzdys, kurį norėtume pateikti esą verslo valdymo sistemos.

Efektyvesni sprendimai versluiPanašu, kad nesugebėsime nustebinti ir ta mintimi, apie ką šiandieną norėtume plačiau padiskutuoti – teigiant kitais žodžiais, norime pasakyti tai, kad būtent verslo valdymo sistemos šiandieną ir bus pagrindinė mūsų straipsnio tema, kuria labiau pasigilinsime ir sieksime suteikti naudos. Esame linkę manyti, kad kiekvienam žmogui, kuris galimai jau turi verslą, arba tik galvoja apie tokio pobūdžio veiklos atsiradimą, šis darbas iš karto teikia potencialią naudą – kad ir kaip ten bebūtų, esame įsitikinę, kad bus ir tokių piliečių, kurie perskaitę pagrindinę informaciją apie paslaugą paprasčiausiai pamanys, kad tai paprasčiausi niekai, kurie tikrai papildomo dėmesio susilaukti neturėtų – vertiname kiekvieno žmogaus asmeninį pasirinkimą.

Skaityti straipsnį “Verslo valdymo sistemos atveria galimybes, kurių anksčiau galimai net nepastebėjote!” »